DurexAloe Vera masážní gel na intimní partie

Durex Aloe Vera masážní gel na intimní partie
Durex Aloe Vera masážní gel na intimní partie
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
300

Ušetříte 47%
200 ml
158

Kód: DRE04521 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Durex Aloe Vera

Zpříjemněte si své milostné hrátky. Lubrikační gel Durex Aloe Vera se postará o váš komfort a maximální intimní prožitek.

Vlastnosti:

  • na vodní bázi
  • eliminuje nepříjemnosti spojené s nedostatečnou lubrikací
  • lubrikační gel vhodný i na masáže celého těla
  • umožňuje příjemné prožití intimních chvil

O značce Durex

Značka Durex přispívá ke zdravému a spokojenému sexuálnímu životu lidí po celém světě již 80 let. Za tuto dobu firma získala celou řadu zkušeností a své produkty dovedla k maximální kvalitě. V současné době je společnost Durex předním výrobcem kondomů a produkty firmy se prodávají ve více než 150 zemích světa. Kromě kondomů jsou součástí sortimentu Durex také kvalitní lubrikační gely umocňující sexuální požitek.
Filozofií značky Durex je přinášet lidem to nejlepší, co sexuální život může poskytnout a zároveň zajistit ochranu lidského zdraví. Firma Durex proto velice často spolupracuje se specialisty z oblasti zdravotní péče a s různými organizacemi včetně Světové zdravotnické organizace, UNAIDS a Populačního fondu OSN.
Cílem společnosti Durex je podpořit sexuální zdraví a vyzdvihnout důležitost používání kondomů jako účinné ochrany proti pohlavně přenosným chorobám. Název Durex je zkratka tří slov, která vyjadřují tři základní charakteristiky výrobků firmy: DUrability (trvanlivost), Reliability (spolehlivost) a EXcellence (dokonalost).

Recenze Durex Aloe Vera