Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blackscestovní sada IV.

1×
Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blacks cestovní sada IV.
Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blacks cestovní sada IV.
cestovní sada IV.

Kód: HRU0763 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: Řasenka pro prodloužení a objem černá 6,5 ml + dvousložkový odličovač očí 50 ml + oční péče 3 ml

Dárek pro vás
Nakupte svou oblíbenou kosmetiku Helena Rubinstein nad 3 000 Kč a jako dárek získáte kosmetickou taštičku s mini krémem a sérem z omlazující řady Cellglow.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ sady
cestovní sada

O značce Helena Rubinstein

Helena Rubinstein je zavedenou tradiční značkou i avantgardním průkopníkem ve světě luxusní kosmetiky. Ambicí značky je vytvářet kosmetickou péči budoucnosti, zakládá si na inovaci a spolupráci se špičkovými vědci, ale nezapomíná ani na svou bohatou historii.

Značka Helena Rubinstein nese jméno své zakladatelky, která roku 1902 otevřela svůj první salón krásy, na vývoji produktů spolupracovala s nejlepšími vědci a neustále hledala inovativní vědecko-výzkumná řešení, v čemž značka pokračuje dodnes. Jméno Helena Rubinstein je tak už více než 100 let synonymem pro ikonické produkty, vědeckou legitimitu a výjimečné formule.

Kosmetika Helena Rubinstein vyniká svými hi-tech formulemi, každá kapka je vrcholem luxusu a u jejích formulí s rostlinnými kmenovými buňkami bylo klinicky prokázáno, že posilují buněčnou aktivitu kůže, omlazují pleť a mají anti-agingové účinky. Kromě prémiové péče o pleť nabízí Helena Rubinstein i vše potřebné pro perfektní líčení – Helena Rubinstein make-up dokonale sjednotí vaši pleť a Helena Rubinstein řasenka dokonale zvýrazní řasy a dodá jim maximální objem i délku.

 

Recenze Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blacks