Přejít na hlavní obsah

Zimní radovánky ještě nekončí, proto stále myslíme na váš organismus a přinášíme vše pro to, abyste zbytek zimy prožili v plné síle. Využijte 15% slevu s kódem z15 na naši nabídku Zdraví, ve které najdete vše potřebné, a to nejen pro vaši imunitu.

5 tipů, jak prožít zimu ve zdraví

1. Dopřejte svému tělu vitamíny

V zimních měsících dostává naše imunita zabrat, tak ji v tom nenechme samotnou. Vitamín C dokáže účinně zvyšovat aktivitu imunitního systému a působit proti infekcím, které se dostanou do krevního oběhu. Vitamín D podporuje obranyschopnost těla a je prevencí proti virózám. Zinek má rovněž blahodárný vliv na naši imunitu i psychickou pohodu. Vybírat ale můžete ze široké nabídky dalších vitamínů a multivitamínů, minerálů a dalších látek, které by měly být součástí vyvážené stravy.

2. Myslete na zdraví těch nejmenších

I když se děti někdy zdají být nezničitelné, i posmrkaným nosům a neustálému pokašlávání se dá předejít. Všechny důležité vitamíny i jiné látky u nás najdete i v podobě medvídků, marťánků i jiných hravých motivů s lahodnou příchutí, které si děti zamilují. Vás čeká o starost méně, neboť vaše ratolesti budou samy chtít mlsat zdravé živiny, a společně si tak můžete užívat nádherné zimní chvíle.

3. Nepodceňte zdravé zažívání

S dobrým vnitřním pocitem bude vše okolo krásnější. Zaměřte se na probiotika, které vám pomohou obnovit mikroflóru a ochrání střeva proti žaludečním i žlučovým kyselinám. Přispějete tak celkově správnému fungování organismu. Dále Chlorella má blahodárný vliv na funkci střev i jater, zajišťuje lepší trávení, posiluje imunitní systém a pročišťuje tělo.

4. Pohyb, pohyb!

Občas je dobré dát si do těla, aby samo uvolnilo látky, které přispějí naší imunitě. V chladnějších dnech jsou oblíbené indoorové aktivity, třeba kolektivní sport v tělocvičně nebo návštěva fitcentra. Spoustu cvičení můžete provozovat i v pohodlí vašeho domova: protáhnout se na fitness podložce, posilovat s činkami, zaskákat si přes švihadlo. I na to je naše Notino nabídka připravena a najdete v ní vše pro kvalitní sportovní odreagování.

5. Dbejte na stav pohybového aparátu

Aby naše tělesná schránka fungovala jako celek, musíme myslet na všechny součásti, které ji drží pohromadě. Vyzkoušejte kloubní výživu, která vyživí vaše chrupavky a přispívá k normálnímu stavu kloubů a kostí. Rybí olej je pro lidský organizmus velmi přínosný. Nejenže napomáhá správné funkci srdce, zraku či paměti, ale má pozitivní vliv i na pokožku, zuby a vlasy. Kolagen ocení vaše vaše klouby a vazy. A v neposlední řadě jsou tady MCT oleje (druh nasycených mastných kyselin), které napomáhají hubnutí a zvyšují energii.

Když už dojde na chřipku a nachlazení

Někdy není zbytí a přes všechnu prevenci nás zimní měsíce doženou do postele s čajem a teploměrem. Naštěstí v naší online lékárně najdete všechny známé produkty na úlevu při nemoci. Paralen uleví od bolesti a pomůže snížit teplotu, Coldrex odstraňuje bolesti v krku, uvolňuje nos i vedlejší nosní dutiny, odstraňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů, snižuje horečku a doplňuje vitamin C. A máme spoustu dalších produktů, které vám pomohou zase se postavit na nohy.

Sleva platí od 23. 1. do 29. 1. 2023 a nevztahuje se na produkty v akci a ve výprodeji.

Objtevte celou naši nabídku ze světa zdraví