Givenchy toaletní voda pro muže

11×
Givenchy Pí toaletní voda pro muže
Givenchy Pí toaletní voda pro muže
100 ml
1 588

Kód: GIV0125 | Skladem
1
Dárek pro vás
Získejte luxusní cestovní tašku na víkend. Nakupte produkty Givenchy nad 2 000 Kč a taška je vaše!
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 11. 2020
Osobní odběr
Již zítra pondělí 30. 11. 2020

Popis parfému Givenchy Pí
Složení

π neboli Pí. Šestnácté písmo řecké abecedy, 3,14 nebo také dřevitá, orientální vůně, která je jako stvořená pro dobyvatele, který neustále hledá nové vzrušení. Pánská toaletní voda Givenchy Pi v sobě skrývá sílu dřevitých tónů spolu se svůdností benzoinu, jež dokonale podtrhne vaše charisma.

  • dřevitá orientální vůně
  • pro muže, která rád překonává své limity
  • uvedena na trh roku 1998

Složení vůně
Úvod do vonné kompozice patří mandarince a borovicovému jehličí. Poté se rozvoní infinium. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, se nese ve znamení exotické dřeviny Ironwood a krystalků benzoinu.

Příběh vůně
Vůni Givenchy Pi vytvořil roku 1998 Alberto Morillas. Originální flakon se symbolem Pí navrhl Serge Manseau.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
borovice, infinium
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
benzoin, železné dřevo
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Givenchy

Luxusní módní kousky, kvalitní kosmetika a nádherné vůně. To je francouzská značka Givenchy, která více než 60 let vzdává hold módě a kráse. Vyzývá zákazníky, aby si našli svůj vlastní, nezapomenutelný styl a byli sami sebou.

Příběh značky Givenchy se začal psát v Paříži roku 1952, kdy návrhář Hubert de Givenchy založil módní dům, nesoucí jeho jméno. V roce 1953 se Hubert de Givenchy setkal s Audrey Hepburn a začala jejich úzká spolupráce. Pro úchvatnou Audrey, která byla jeho múzou, navrhl Givenchy filmové kostýmy a oblékal ji na různé události.

V roce 1957 představil Givenchy vůni L’Interdit, jež byla původně navržena právě pro okouzlující herečku. Tak vznikla společnost Parfums Givenchy. Následovaly další nezapomenutelné vůně a v roce 1989 se značka Givenchy rozrostla o kosmetiku.

Kromě legendární Givenchy L’Interdit, která se dočkala i nové, modernější interpretace v podobě úchvatné květinové vůně, se velké oblibě těší také Givenchy Irresistible a Gentleman Givenchy.

Givenchy parfémy jsou nadčasové, nechávají vyniknout osobnost svého nositele a vytvářejí jedinečný čichový podpis, díky kterému si vás zapamatuje každý.

Recenze Givenchy Pí11