ghd V Coral

žehlička na vlasy

ghd V Coral žehlička na vlasy
ghd V Coral žehlička na vlasy
žehlička na vlasy

Kód: GHD1592 | Toto zboží není momentálně k dispozici
ghd V Coral
žehlička na vlasy

Popis produktu ghd V Coral

Popis:
Dokonale hladké vlasy jen několika tahy! Ghd V Coral žehlička na vlasy je vybavena kvalitními keramickými destičkami, které vlasy vyhladí a narovnají bez krepatění. Profesionální žehlička na vlasy má speciálně zaoblené tvary, což jí umožňuje tvarovat jemné vlny i precizní kurdliny. Díky rovnoměrnému rozložení tepla je žehlení nejen důkladné, ale i šetrné ke všem typům vlasů.
Manipulaci usnadňuje ergonomický tvar i automatický režim spánku, který je zárukou bezpečného používání žehličky.
Ghd V Coral žehlička na vlasy je součástí speciální řady Styler Bird of Paradise Collection. Jedinečný design stylové žehličky je inspirovaný exotickou přírodou a rudými korálovými útesy.

Účinky:

  • narovnává a vyhlazuje vlasy
  • tvaruje vlny a kudrliny

Vlastnosti:

  • keramické destičky
  • zaoblený design
  • režim spánku po 30 minutách

Technické parametry:

  • univerzální napětí

Použití: 
Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu.

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce ghd

Značka ghd, zabývající se výrobou elektrických přístrojů pro úpravu vlasů, vám pomůže získat přesně takový účes, jaký si přejete mít! Díky své mimořádné kvalitě je tato anglická kadeřnická technika s nadšením používána vlasovými stylisty po celém světě. Značka ghd již získala nespočet cen, a to včetně ocenění Coolbrand, které je udělováno na základě průzkumu mínění britské veřejnosti i vlivných osobností.

Produkty značky ghd jsou unikátní svými pokrokovými technologiemi, které usnadňují úpravu účesu a zároveň chrání vlasová vlákna před poškozením. Pokud své vlasy svěříte kadeřnické technice ghd můžete si být jisti, že snadno docílíte vytouženého účesu a vaše vlasy zůstanou nadále krásné a bez poškození!