Přejít na hlavní obsah

FOREO UFO

UFO & UFO mini CHYTRÁ MASKA

Proměňte a zdokonalte svou pleť i každodenní péči o ni s pomocí UFO. První chytré zařízení pro aplikaci masky bylo navrženo tak, aby 20minutové působení běžné plátýnkové masky zkrátilo na 90 vteřin radosti. To vše díky rychlejšímu a lepšímu způsobu, jak dosáhnout dokonalé pleti. Zvolte svoji oblíbenou UFO masku a pomocí zařízení UFO aktivujte její esence, abyste ji využili skutečně naplno!

 

KOUPIT

celý text skrýt text

UFO 2 & UFO mini 2 CHYTRÁ MASKA

Řada UFO 2 nabízí kompletní spektrum barev pro světelnou terapii, přesné sonické pulzace a nejnovější chytrou technologií použití spolu s vylepšenou mobilní aplikací, termofunkcemi a kryofunkcemi. Účelem této novinky je udržet vaši pleť nadpozemsky krásnou na mnoho dalších let a desetiletí. Užijte si pocit intenzivně vyživené pleti za pouhých 90 vteřin s pomocí jedné ze 13 UFO masek.  

KOUPIT

celý text skrýt text

MASKA NA DEN A NA NOC

Denní maska Make My Day je kompatibilní s UFO i UFO mini a obsahuje kyselinu hyaluronovou a červené řasy, které hydratují pleť do hloubky, chrání ji před znečištěním a dodávají jas. Noční maska Call It A Night obsahuje ženšen a olivový olej, díky nimž pleť vyživuje, revitalizuje, a tím i obnovuje, zatímco spíte.

 

KOUPIT

celý text skrýt text

ŘADA ADVANCED MASK

Odhalte svou nádhernou pleť díky kolekci masek FOREO Advanced Mask. Tato pestrá řada vyřeší každý problém díky složkám, jako je rozjasňující extrakt z perel, omlazující kolagen nebo uhlí s báječně čisticím účinkem. Objevte 5 superkoncentrovaných masek, které se dají použít s vaším přístrojem UFO nebo UFO mini.

 

KOUPIT

celý text skrýt text