FOREO UFO

UFO & UFO mini CHYTRÁ MASKA

Proměňte a zdokonalte svou pleť i každodenní péči o ni s pomocí UFO. První chytré zařízení pro aplikaci masky bylo navrženo tak, aby 20minutové působení běžné plátýnkové masky zkrátilo na 90 vteřin radosti. To vše díky rychlejšímu a lepšímu způsobu, jak dosáhnout dokonalé pleti. Zvolte svoji oblíbenou UFO masku a pomocí zařízení UFO aktivujte její esence, abyste ji využili skutečně naplno!

 

KOUPIT

UFO 2 & UFO mini 2 CHYTRÁ MASKA

Řada UFO 2 nabízí kompletní spektrum barev pro světelnou terapii, přesné sonické pulzace a nejnovější chytrou technologií použití spolu s vylepšenou mobilní aplikací, termofunkcemi a kryofunkcemi. Účelem této novinky je udržet vaši pleť nadpozemsky krásnou na mnoho dalších let a desetiletí. Užijte si pocit intenzivně vyživené pleti za pouhých 90 vteřin s pomocí jedné ze 13 UFO masek.  

KOUPIT

MASKA NA DEN A NA NOC

Denní maska Make My Day je kompatibilní s UFO i UFO mini a obsahuje kyselinu hyaluronovou a červené řasy, které hydratují pleť do hloubky, chrání ji před znečištěním a dodávají jas. Noční maska Call It A Night obsahuje ženšen a olivový olej, díky nimž pleť vyživuje, revitalizuje, a tím i obnovuje, zatímco spíte.

 

KOUPIT

ŘADA ADVANCED MASK

Odhalte svou nádhernou pleť díky kolekci masek FOREO Advanced Mask. Tato pestrá řada vyřeší každý problém díky složkám, jako je rozjasňující extrakt z perel, omlazující kolagen nebo uhlí s báječně čisticím účinkem. Objevte 5 superkoncentrovaných masek, které se dají použít s vaším přístrojem UFO nebo UFO mini.

 

KOUPIT