Přejít na hlavní obsah

Najděte si nejvhodnější FOREO Luna pro svůj typ pleti a životní styl.

FOREO LUNA 3 PRO ÚŽASNÝ OMLAZUJÍCÍ EFEKT

 
LUNA 3 je nejšetrnější elektro pomůcka ve světě krásy. Pyšní se ještě delšími a měkčími štětinkami než kdy dřív a dostane se i do těžko dostupných míst. Funkce zpevňující obličejové masáže nejen uvolní vaše svaly, ale také podpoří krevní oběh a proudění kyslíku. Zajistí vám tak dlouhodobý mladistvý vzhled.
 

KOUPIT

celý text skrýt text

FOREO LUNA mini 3 PRO OKAMŽITÉ ROZJASNĚNÍ

  
 LUNA mini 3 rozzáří vaši pleť a zároveň vám dodá sebevědomí za pouhých 30 vteřin! I když máte právě naspěch, nová funkce hloubkového čištění rychle odstraní nečistoty a odmění vás intenzivním, přirozeným jasem.
 

KOUPIT

celý text skrýt text

FOREO LUNA 2 PRO EXTRA ÚČINNOU PÉČI

 
  Ať už máte citlivou, mastnou, normální nebo smíšenou pleť, LUNA 2 je tu pro vás. Kromě jemné exfoliace a rozjasnění tento čisticí kartáček nabízí také omlazující masáž, která zpevní a pozvedne kontury vaší pleti. 
 

KOUPIT

celý text skrýt text

FOREO LUNA mini 2 PRO NAVRÁCENÍ PŘIROZENÉHO JASU

 
   Pokud s péčí o pleť začínáte, nebo chcete jen vylepšit svoji současnou pečující rutinu, nejlepší volbou pro vás bude tento roztomilý model. Má celkem 3 čisticí zóny a všem typům pleti zajistí spolu s důkladným čištěním i viditelné rozjasnění.
 

KOUPIT

celý text skrýt text

FOREO LUNA 2 Professional – VÁŠ DOMÁCÍ SALON KRÁSY

  
   LUNA 2 Professional je navržena tak, aby ještě posílila účinky kosmetických přípravků a nabídla vám podobný zážitek jako ošetření v salonu krásy. Kartáček má větší čisticí plochu, která zajišťuje unikátní omlazující masáž pro zpevnění a pozvednutí pleti.
 

KOUPIT

celý text skrýt text

FOREO LUNA go PRO KRÁSU NA CESTÁCH

  
  LUNA go nemá problém přizpůsobit se dynamickému životnímu stylu, a je tedy ideální pro ty, kdo rádi a často cestují. Toto přenosné a kompaktní zařízení rychle a bez námahy odstraňuje veškeré nečistoty i líčení a zanechá vaši pleť pevnější a pružnější.
 

KOUPIT

celý text skrýt text

FOREO LUNA fofo PRO FANOUŠKY CHYTRÝCH APLIKACÍ

 
 
    LUNA fofo má dva pozlacené senzory, které vyhodnotí stav vaší pleti, odešlou výsledky do FOREO aplikace, a ta vám pak navrhne unikátní, 100% individuální čisticí rutinu. Proč? Přece aby vaše pleť dostala pokaždé přesně to, co potřebuje.
 

KOUPIT

celý text skrýt text

FOREO LUNA play plus – SNADNÝ VSTUP DO SVĚTA FOREO

 
    LUNA play plus představuje cenově dostupný startovní model z této řady a je ideální jako dárek téměř pro každého. Ať už je váš typ pleti jakýkoli, tento kartáček ji vyčistí, zjemní a dokonale připraví na další péči během jediné minuty.
 

KOUPIT

celý text skrýt text