FarmonaTutti Frutti Melon & Watermelon tělový peeling

8×
Farmona Tutti Frutti Melon & Watermelon tělový peeling
Farmona Tutti Frutti Melon & Watermelon tělový peeling
100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: FAR1225

Tělový peeling Farmona Tutti Frutti Melon & Watermelon osvěží vaše tělo i smysly! Speciální částice dokonale odstraní všechny nečistoty a odumřelé kožní buňky. Vaše tělo proto zůstane čisté, voňavé a jemné na dotek. Farmona Tutti Frutti Melon & Watermelon tělový peeling kombinuje delikátní ovocné vůně v dokonalé harmonii.

Vlastnosti:

  • odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty
  • osvěžuje a revitalizuje tělo
  • příjemně parfémováno
  • zjemňuje a zvláčňuje pokožku

Složení:

  • glycerin - zjemňující účinky
  • peelingové částice - odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty

Jak aplikovat:
Naneste malé množství peelingu na vlhké tělo a důkladně vmasírujte. Opláchněte vlažnou vodou. Používejte 1-2 týdně.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

Společnost Farmona Natural Cosmetics Laboratory byla založena v roce 1997 v Krakově. Díky vysoké účinnosti a bezpečnosti kosmetických produktů se těší velké oblibě zákazníků.

Značka Farmona klade vysoký důraz na výzkum a vývoj. Všechny krémy, šampóny, sprchové gely a další výrobky této značky jsou vyráběny na základě nejnovějších poznatků dermatologie, farmacie a dalších vědních oborů.

Kosmetika Farmona využívá úžasné vlastnosti rostlin a při výběru ingrediencí se řídí velice přísnými kritérii. Farmona byla také první polskou firmou svého druhu, která implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).

O výjimečnosti produktů Farmona svědčí i skutečnost, že se chlubí celou řadou prestižních ocenění – Europan Medal či Golden Crocus Award. Značka Farmona jistě zaujme všechny ty, kteří touží po kráse i zdraví, jsou nároční a nespokojí se s málem.