Přejít na hlavní obsah

Rutina líčení

Jen málokdo z nás měl takové štěstí, že dostal „do výbavy“ od přírody bezchybnou pleť. Většina z nás se potýká s různými typy nedokonalostí pokožky, což je zcela normální. Pokud se chcete cítit lépe a své pleti k dokonalému vzhledu trochu pomoci, poradíme vám, jak na to.
Využijte navíc 15% slevu na dekorativní kosmetiku pro uvedenou líčící rutinu. 

1. krok: Péče a vyhlazení

Ještě, než budete na obličeji cokoli zakrývat, je zapotřebí dodat pleti potřebnou hydrataci a zjemnit její texturu. Toho dosáhnete pomocí podkladové báze. Samotný make-up pak bude vypadat mnohem lépe, nebude se usazovat ve vráskách a vydrží déle.

2. krok: Krytí a sjednocení

Pro výběr toho správného make-upu zvažte, jak vysoké krytí očekáváte a jaký je váš tón a typ pleti. Tekuté make-upy jsou velmi variabilní, vyhovují téměř každému a jejich nabídka je opravdu bohatá. Prozkoumejte ale také vody kompaktních a pěnových líčidel (ideální pro mastnější pleť), nebo třeba make-upů v tyčince (poskytují vyšší krytí).

3. krok: Zmatnit nebo projasnit?

Převládajícím trendem je sice glow skin, mastnější a smíšená pleť ale jistě uvítá přepudrování T-zóny, např. jemně mletým sypkým pudrem. Tím prodloužíte skvělý vzhled vašeho make-upu. Pro rychlé oživení líčení během dne mějte v kabelce připravený kompaktní pudr. Jste majitelkou spíše suché pleti? Pak dejte přednost lehce rozjasňujícím pudrům. A pokud si nepřejete měnit odstín svého make-upu, sáhněte po pudru transparentním.

4. krok: Nekonečná výdrž

Věděli jste, že fixační sprej dokáže prodloužit výdrž vašeho líčení až o několik hodin? Můžete si tak být jistá, že vaše pleť bude vypadat perfektně po celou pracovní dobu nebo při tancování na party až do rána. Kromě toho dodá sprej vaší pokožce hydrataci, ochranu, rozjasnění, nebo naopak jemné zmatnění.

Všechny tyto produkty pořídíte s 15% slevou