MAX FACTOR PANSTIK make-up a korektor v jednom | notino.cz

Max Factor Panstik

make-up a korektor v jednom

Max Factor Panstik make-up a korektor v jednom
Max Factor Panstik make-up a korektor v jednom
Max Factor Panstik make-up a korektor v jednom
odstín 12 True Beige 9 g
136

Kód: MXF0236 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Max Factor Panstik

Tuhý make-up Max Factor Panstick v tyčince s vysokou krycí schopností kombinuje make-up a korektor pro maximální krytí, sjednocení a dokonalý vzhled pleti.

Vlastnosti:

  • krémová textura umožňuje rozetření jako make-up
  • vysoká krycí schopnost umožní kamufláž jako korektor
  • forma v tyčince usnadní aplikaci
  • dokonale sjednotí tón pleti a dodá bezchybný vzhled
  • je vhodný pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Naneste pomocí pěnového aplikátoru či prstů na tvář a rozetřete do ztracena. Naneste po celé tváři pro maximální krytí a sjednocení pleti jako make-up, nebo lokálně na místa vyžadující vyšší krytí jako korektor.

 

Vlastnosti

Konzistence
krémový make-up

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Menu