Brut Brut deodorant ve spreji pro muže

1×
Brut Brut deodorant ve spreji pro muže
Brut Brut deodorant ve spreji pro muže
125
200 ml
Kód: FBG0120 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Brut Brut
Složení

Deospray pro muže Faberge Brut skvěle doplňuje kolínskou vodu ze stejné řady. Jedná se o pánský parfémovaný deodorant, který vás bezpečně ochrání před vznikem potu. Využívá nejnovější technologie s třpytivými aromatickými tóny, které jsou ideální pro sportovně založeného muže. Ideální na každodenní použití. Nedráždí pokožku a voní příjemnou a nevtíravou vůní.

Složení

Druh balení
sprej

O značce Brut

Brut jsou luxusní kolínské vody pro muže, které vynikají svojí intenzivní vůní a netradičními flakony, které vás zaujmou již na první pohled! Značka Brut započala svoji historii již v roce 1964 a od té doby se stala symbolem všech sebevědomých mužů, kteří mají svůj vlastní styl.
Reklamními tvářemi kolínských vod Brut byla již řada úspěšných mužů. Za všechny lze jmenovat například slavného boxera Muhammada Aliho nebo Henry Coopera. Pro kolínské vody Brut jsou typické unikátně tvarované skleněné flakony se stříbrným medailonkem a stříbrným uzávěrem.
Jejich aroma je plné těch nejvybranějších ingrediencí, které vám přinesou nebývalý pocit osvěžení i luxusu zároveň. Projevte své mužné já a nechejte se obklopovat po celý den mimořádně přitažlivým aroma kolínských vod Brut!

Recenze Brut Brut1