Eveline Cosmetics Nail Therapy kondicionér na nehty 8 v 1

121×
Eveline Cosmetics Nail Therapy kondicionér na nehty 8 v 1
Eveline Cosmetics Nail Therapy kondicionér na nehty 8 v 1
inovovaná verze neobsahuje formaldehyd 12 ml
90

Kód: EVE0836 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Eveline Cosmetics Nail Therapy
Vlastnosti

Kondicionér na nehty 8 v 1 Eveline Cosmetics Nail Therapy představuje účinnou pomoc při regeneraci poškozených a lámavých nehtů. Účinně rekonstruuje nehty a zlepšuje jejich pružnost a odolnost vůči mechanickému poškození. Chrání proti praskání, lámání a třepení nehtů. Dodává lesk matným a poškozeným nehtům.

Vlastnosti:

  • účinně regeneruje a rekonstruuje nehty
  • zlepšuje pružnost a odolnost vůči mechanickému poškození
  • posiluje proti praskání, lámání a třepení nehtů
  • dodává lesk matným a poškozeným nehtům

Jak aplikovat:
Naneste na poškozené nehty 1. den vrstvu kondicionéru. Na první vrstvu 2. den aplikujte další novou vrstvu a 3. den nanesete poslední třetí vrstvu. Nemusíte se obávat, že se vrstvy budou odlupovat. Za 3 dny odstraňte všechny aplikované vrstvy a postup opakujte.

Vlastnosti

Účinek
výživa

Napsali jsme o Eveline Cosmetics Nail Therapy
Články

O značce Eveline Cosmetics

Značka Eveline Cosmetics byla založena v roce 1983 a dnes patří mezi největší výrobce kosmetiky v Polsku. Během svého působení na trhu se rozšířila do více než 70 zemí celého světa.

Eveline Cosmetics nabízí širokou paletu produktů dekorativní kosmetiky a výrobků pro péči o tvář i celé tělo. K filosofii značky patří rychlé reagování na nové trendy a myšlenka, že zvolit si správnou kosmetiku je nesmírně důležité.

Kosmetika Eveline se snaží co nejvíce zohlednit potřeby a požadavky svých zákazníků. Důraz klade na to, aby si v její nabídce vybral to nejlepší opravdu každý. Eveline Cosmetics znamená inovativnost, kvalitu, profesionalitu a garanci účinnosti v kombinaci s vstřícným přístupem k zákazníkům. Produkty jsou vysoce kvalitní a zároveň cenově příznivé.

Recenze Eveline Cosmetics Nail Therapy121