Escentric Molecules Escentric 02toaletní voda unisex

3×
Escentric Molecules Escentric 02 toaletní voda unisex
Escentric Molecules Escentric 02 toaletní voda unisex
Doprava zdarma
100 ml
1 830

Kód: ECN0053 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte zdarma čistící gel na ruce ve velikosti 125 ml.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již zítra úterý 1. 12. 2020

Popis parfému Escentric Molecules Escentric 02
Složení

Žijte podle svého. Neberte ohledy na názory ostatních. Neohlížejte se zpět. Toaletní voda unisex Escentric Molecules Escentric 02 je jako stvořená pro všechny, co neznají limity.Její vonná kompozice se hodí pro muže i ženy. Protože ve světě niche vůní hranice neexistují.

  • postmoderní vůně založená na moderní syntetice
  • dřevitá a ambrová, ale zároveň lehká
  • krásně vyniká v teplém počasí

Složení vůně
Vůně Escentric 02 obsahuje nejvyšší možnou koncentraci Ambroxanu (13,5%), syntetické molekuly s vůní podobnou ambře. Ambroxan je smíchán s hedionem, tedy zelenou, jasmínovou molekulou pro osvěžující efekt podobný ginu s tonikem. Suše dřevitý a zářivý charakter má vůně díky Iso E Super, molekule, která voní jako ořezané tužky.

Příběh vůně
Německá značka niche parfémů Escentric Molecules byla založena v roce 2006. Geza Schoen se rozhodl vstoupit na trh s konceptem provokativně reagujícím na způsob, jakým jsou v současné době vytvářeny a prodávány parfémy. Jeho myšlenkou je demystifikace celého procesu. Každý z parfémů značky Escentric Molecules je naprosto neobvyklý a provokativní. 

Složení

Složení
ambroxan, Iso E Super, jasmín
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Escentric Molecules

Parfémy Escentric Molecules se v roce 2006, kdy byly prvně uvedeny na trh, staly ze dne na den absolutním světovým fenoménem. Jejich úspěch tkví v naprosto minimalistickém složení, které je často postaveno na síle jedné jediné vonné složky.

Escentric Molecules oslavuje parfumérství jako umění chemie. Aroma molekula Iso E Super, jež je klíčovou ingrediencí těchto niche parfémů, byla stvořena v laboratořích již v roce 1973. Parfumérským světem však byla opomíjena až do doby, kdy ji prvně zcela izoloval berlínský parfémář Geza Schoen. Vytvořil  2 vůně – Escentric Molecules Molecule 01 a Escentric Molecules Molecule 02 – které spojuje právě tato speciální vonná složka.

Niche parfémy Escetric Molecules mají dlouhotrvající výdrž a jsou jako stvořené pro každého, kdo rád vyhledává extravagantní a originální věci. Jejich neotřelé aroma vykouzlí na každé pokožce neopakovatelný příběh.

Recenze Escentric Molecules Escentric 023