Skip to main content

Vibrátory pro muže

Máte vybráno
  • Pro muže
Filtr
Cenové rozpětí

Materiál
Dárky a akce
Hodnocení
  •   1
  •   1
Nejprodávanější

Pánské vibrátory pro nové dimenze rozkoše

Objevte nové způsoby stimulace a zažijte nevídaný pocit intenzivní uspokojení! Luxusní vibrátory pro muže nápaditých tvarů a materiálů pomohou prozkoumat vaše erotogenní zóny i mužský bod G, posílit erekci a zvýšit sexuální prožitek! Vyzkoušejte vzrušující stimulátory prostaty či dráždění penisu umocněné příjemnými vibracemi různých rychlostí a rytmů a užívejte si svou sexualitu ve chvílích o samotě i při hrátkách ve dvou 

Druhy vibrátorů pro muže

Ať už se sexuálními hračkami začínáte nebo jste pokročilý milovník, moderní erotické hračky pro muže mají mnoho co nabídnout každému! Zažijte anální rozkoš, kterou pánský vibrátor snadno navodí pomocí stimulace prostaty a okolních erotogenních zón nebo okořeňte masturbaci vibračními impulzy stimulátoru penisu či vibračního kroužku! Široká nabídka tvarů, zakřivení a materiálů v kombinaci s elektronickými funkcemi vás vynesou do výšin tělesné rozkoše a nabídnou zajímavé způsoby využití!

  • Anální vibrátor pro muže (nebo také vibrující anální kolík či stimulátor prostaty) je navržený k důmyslné masáži prostaty (nazývané též pánským G bodem) i oblasti mezi análním otvorem a varlaty. Vibrátory na prostatu obvykle disponují několika pulzačními programy a některé jsou doplněny o dálkové ovládání či možnost propojení s mobilní aplikací v chytrém telefonu. Slibují až o třetinu silnější orgasmus než kdy předtím.
  • Vibrační kroužky na penis a stimulátory penisu jsou určeny pro hrátky ve dvou nebo o samotě. Nasazením vibrujícícho kroužku či přidržením stimulátoru na penisu dojde k přenesení vzrušujících vibrací na úd, který se v mžiku sám promění na vibrátor a posune masturbaci či partnerskou hru o level výše!

Náš tip: Příjemné zpestření intimních chvilek přinesou také diskrétní masturbátory pro muže.

Zažijte tu pravou sexuální extázi a oddejte se svým erotickým touhám! Ten nejlepší pánský vibrátor a další sexuální hračky pro muže najdete v sekci sex shop na notino.cz! Nezapomeňte k objednávce přibalit také kvalitní lubrikanty na vodní bázi či produkty na důkladnou péči o erotické pomůcky.