Skip to main content
Nejprodávanější

Erotické hračky pro páry vnesou svěží vítr do vaší ložnice

Otevřete dveře své ložnice neotřelým zážitkům! Moderní erotické pomůcky pro páry mají luxusní design a plno vzrušujících funkcí, které zpestří milostný život a potěší oba partnery zároveň. Odvažte se a zahrajte si svůdnou roleplay s BDSM pomůckami, ozvláštněte milostnou předehru dvojitým dildem nebo rovnou vstupte do nové sexuální dimenze s análními pomůckami. Překvapte partnera novou erotickou hračkou z Notina a užívejte si společné sexuální fantazie naplno!

Druhy sexuálních pomůcek pro páry

Vybavte svou ložnici erotickými hračkami pro páry, které budou váš milostný život udržovat v té nejlepší kondici.

  • BDSM pomůcky jsou stvořeny pro vaše tajné sexuální touhy. Spoutejte partnera plyšovými či kovovými pouty nebo mu dopřejte něžný výprask bičíkem. BDSM pomůcky jsou také dostupné v praktických sadách pro vynalézavé ložnicové experimenty.
  • Párové vibrátory lze použít rovnou při pohlavním styku ke stimulaci bodu G, klitorisu a penisu zároveň. Díky elegantnímu a diskrétnímu designu jsou luxusní ozdobou nočního stolku.
  • Dilda patří mezi oblíbené nevibrační sexuální hračky pro páry, které touží po vzrušující předehře.
  • Anální kolíky (butt plugs) přinesou nový druh rozkoše pro oba partnery. Vybrat si můžete nevibrační anální kolíky se šperky či ocásky pro žhavou roleplay nebo vibrační anální kolíky pro stimulaci análního otvoru partnerky nebo prostaty partnera. Další výhodou používání análních kolíčků je stlačení zadní vaginální stěny, která vede ke zúžení vaginy a k intenzivnějšímu prožitku z milování.
  • Vibrační kroužky na penis posilují erekci a oddalují samotné vyvrcholení pro nekonečně dlouhé postelové hrátky. Některé vibrační kroužky jsou speciálně tvarované tak, aby během akce stimulovaly také partnerčin klitoris.

Náš tip: Sexuální pomůcky na dálkové ovládání jako jsou venušiny kuličky nebo vibrační vajíčka nažhaví partnerčiny touhy kdekoliv a kdykoliv, a to zcela pod vaším vedením.

Pozvedněte vzájemnou intimitu a vášeň na vyšší stupeň! Začněte elektrizující předehrou plnou něžných doteků s erotickými masážními gely, nažhavte své touhy vzájemně masturbátory a dámskými stimulátory na klitoris a nakonec přizvěte do akce erotické hračky pro páry v kombinaci s kvalitními lubrikanty na vodní bázi pro ještě příjemnější potěšení.