Skip to main content

Erotické pomůcky pro muže

Nejprodávanější

Erotické hračky pro muže dají potěšení nový rozměr

Zpestřete si smyslné chvilky v ložnici ve dvou či o samotě vzrušujícími sexuálními pomůckami pro muže! Vibrační kroužky stimulují oba partnery zároveň, masturbátory se postarají o dokonalé uspokojení a stimulátor prostaty pozvedne masáž prostaty do vyšších sfér! Experimentujte a vyberte si ty nejlepší erotické pomůcky pro muže.

Druhy sexuálních hraček pro muže

Pusťte si do ložnice nespoutanou smyslnost a prozkoumejte pestrou nabídku luxusních erotických pomůcek pro pány, které promění každou milostnou chvilku ve vzrušující zážitek. Ať už toužíte vyzkoušet dokonalou masturbaci pomocí pánských stimulátorů prostaty nebo přinést vzrušení do společných hrátek, sexuální hračky pro muže vybírejte podle tvaru, materiálu, vodotěsnosti, způsobu napájení, a hlavně účelu použití:

  • Masturbátory a honítka jsou pánské masturbační pomůcky napodobující vagínu, ústa či anální otvor. Naleznete je v celé řadě variací včetně zcela diskrétních, které hravě uschováte v nočním stolku.
  • Anální vibrátory pro muže a stimulátory prostaty jsou speciálně navržené pro mužské tělo. Obvykle jsou vyrobeny z lékařského silikonu, který se dokonale přizpůsobí a příjemně dráždí anální otvor i prostatu neboli mužský bod G. Díky nápaditému tvarování mohou některé vibrátory pro muže navíc stimulovat i oblast hráze pro maximální rozkoš.
  • Nevibrační anální kolíky pro muže jsou vyrobeny ze silikonu (vhodné pro začátečníky), oceli či skla a díky zaoblené špičce je jejich zavádění opravdu snadné. Při použití doporučujeme použít analní lubrikant na vodní bázi.
  • Vibrační anální kolíky stimulují kromě análu i prostatu a některé varianty jsou navíc speciálně tvarované tak, aby příjemně dráždily oblast pod varlaty a vynesly vás tak na vrchol rozkoše.
  • Vibrační kroužky na penis přispívají k delší a silnější erekci díky mírnému “přiškrcení” penisu a zpomalení proudění krve. Vibrační kroužek na penis lze použít při hrátkách s partnerkou nebo pro zpříjemnění masturbace.
  • Dildo pro muže je nevibrační erotická pomůcka pro muže dostupná v mnoha barevných provedeních i tvarech pro příjemnou stimulaci prostaty.

Lákají vás pánské erotické pomůcky? Vybavte svou ložnici luxusními análními vibrátory a stimulátory, BDSM pomůckami, kvalitními lubrikanty i vroubkovanými či znecitlivujícími kondomy pro ještě dráždivější erotické chvilky!