Anální lubrikační gely

Anální lubrikanty pro intenzivní milostné zážitky

Proklouzněte do nové dimenze rozkoše a vyzkoušejte anální gely pro maximální pohodlí a bezpečnost při análním styku! Hebká konzistence a speciální složení análních lubrikantů zpříjemní každé erotické dobrodružství a populární sexuální pomůcky, jako je anální kolík či anální vibrátor se díky nim stanou oblíbeným společníkem při vzrušujících hrátkách ve dvou či o samotě. Prozkoumejte výhody análních gelů a vyberte si ten nejlepší lubrikační gel na anální sex!

Čím je anální gel výjimečný?

Anální dobrodružství se neobejde bez kvalitního lubrikantu pro anální styk, který je speciálně navržen tak, aby zajistil příjemný pocit z rozkoše pro oba partnery. Anální lubrikant má zvýšenou kluznost, vyšší hustotu a zasychá mnohem pomaleji než klasické lubrikační gely. Jeho obohacené složení obsahuje pečující, dezinfekční a uvolňující složky, které poskytují dokonalý komfort.

Jak si vybrat anální lubrikační gel

Lubrikační gely k promazání a zvlhčení intimních míst při análním sexu se liší svou konzistencí i využitím. Při výběru se zaměřte také na obsah pečujících rostlinných extraktů jako ženšen či aloe vera a speciální látku a+ pro lepší uvolnění svalů.

  • Anální lubrikanty na vodní bázi se skvěle hodí pro použití s erotickými hračkami či kondomy.
  • Anální lubrikanty na silikonové bázi jsou pro svou vyšší kluznost vhodné pro intenzivní chvilky ve dvou a lze je využít i při erotické masáži těla či erotogenních zón.

Užívejte si svůj milostný život naplno a nakupujte z pohodlí domova luxusní sexuální doplňky, kvalitní lubrikační gely pro anální styk a erotickou kosmetiku v pestré kategorii sex shop na notino.cz!