Elancyl Slim Design

kosmetická sada I.

Elancyl Slim Design kosmetická sada I.
Elancyl Slim Design kosmetická sada I.
799

Kód: ELC1320 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: zeštíhlující gelový koncentrát 200 ml + masážní hlavice

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Elancyl Slim Design
| 799

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada

O značce Elancyl

Kosmetika Elancyl pečuje o ženskou krásu ve všech obdobích života již od roku 1971. Výzkum, který je pro značku zásadní, vyhledává nové potencionálně zajímavé účinné látky, které řeší pevnost pokožky, tonizaci, energii, svěžest, regeneraci a další.

Jedním z velkých mezníků péče o tělo byl rok 1978, kdy byl poprvé použit kofein v boji proti celulitidě a to právě v přípravcích značky Elancyl. Dalším zcela převratným přístupem bylo zaměření pozornosti k tzv. chronobiologii, která se zabývá využitím účinných přírodních látek v souladu s biorytmy. To znamená vědět, kdy použít přípravek, aby podpořil nebo podle potřeby oslabil fungující metabolické procesy.

Základním zaměřením produktů je zpevnění pokožky těla, zeštíhlení, prevence a řešení strií. Krása není konstantní, ženy vždy touží po lepším vzhledu a v průběhu života dochází k mnohým změnám. Dospívání, těhotenství, ztráta hmotnosti nebo její přírůstek, to jsou momenty, kdy se můžete svěřit do „náručí“ péče Elancyl, a výsledkem bude vaše krásnější a pevnější pokožka.