EcoToolsOn-The-Go Style sada štětců III. (na cesty) pro ženy

4×
EcoTools On-The-Go Style sada štětců III. (na cesty) pro ženy
EcoTools On-The-Go Style sada štětců III. (na cesty) pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
705

Ušetříte 48%
364

Skladem | Kód: ECT01369

štětec na stínování a přechody + štětec na pudr a tvářenku + štětec na blending + zkosený štětec na oční linku + cestovní taška g

1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Chcete dosáhnout profesionálního nalíčení kdykoliv a kdekoliv? Pak je sada štětců na cesty EcoTools On-The-Go Style tou správnou volbou. S pečlivě vybranými nástroji pro nanášení make-upu, pudru, očních stínů, obočí a očních linek snadno vytvoříte přirozený i sofistikovaný look.

Vše, co pro dokonalé nalíčení potřebujete, pak jednoduše uklidíte do praktického pouzdra a můžete vyrazit. A kdyby vám náhodou při líčení došla fantazie, můžete se inspirovat přiloženými návody pro tři různé vzhledy.

Vlastnosti:

  • sada štětců pro vytvoření kompletního líčení
  • štětce jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu
  • praktické pro líčení na cestách
  • vhodné pro vegany

Sada obsahuje:

  • štětec pro nanášení make-upu
  • štětec na pudrové produkty
  • štětec na oční stíny
  • štětec na obočí a oční linky
  • praktické pouzdro na zip
  • 3 kartičky s návodem na líčení

Jak používat:
Nejprve krouživými pohyby naneste tekutý make-up s pomocí největšího štětce pro nanášení make-upu.
Menším štětcem na pudrové produkty můžete nanést pudr, bronzer nebo tvářenku.
S pomocí štětce na oční stíny snadno vykouzlíte líčení očí bez ostrých přechodů.
Na závěr můžete očím dodat definici štětcem na oční linky – použijte linky gelové nebo vytvořte jemnější linku očním stínem. Zkosený štětec na linky je také perfektní pro zvýraznění a doplnění obočí.

Štětce pravidelně čistěte jemným mýdlem a teplou vodou. Poté vytvarujte štětiny do původního tvaru a nechte přirozeně uschnout.

Vlastnosti

Typ sady
cestovní sada

Značka EcoTools je známá svým šetrným přístupem k přírodě a klade důraz na souznění kosmetiky a životního prostředí. Jedinečné kosmetické štětce EcoTools jsou proto vyráběny ze surovin, které jsou rychle obnovitelé a mají tak mají malý dopad na přírodní zdroje.
Rukojeti štětců EcoTools jsou vyrobeny z bambusu a kvůli získávání štětin netrpí žádná zvířata, protože jsou vyrobeny ze syntetických taklonových vláken. Kovová objímka, která spojuje vlákna s násadou je vyrobena z recyklovaných hliníkových plechovek.
Součástí sortimentu značky EcoTools jsou nejen populární kosmetické štětce, ale také další jedinečné kosmetické doplňky a pomůcky jako jsou např. nalepovací řasy, masážní rukavice, čisticí houbičky, peelingové žínky a další. Dopřejte si skutečnou kvalitu, která je v souladu s přírodou!