DurexCherry lubrikační gel

Durex Cherry lubrikační gel
Durex Cherry lubrikační gel
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
160

Ušetříte 36%
50 ml
102

Skladem | Kód: DRE04523
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Zpříjemněte si své milostné hrátky. Lubrikační gel Durex Cherry se postará o váš komfort a maximální intimní prožitek.

Vlastnosti:

  • jedlé složení, které umožňuje různorodé využití bez obav
  • eliminuje nepříjemnosti spojené s nedostatečnou lubrikací
  • snadná aplikace díky pumpičce
  • s příjemnou vůní a příchutí

Složení:

  • vhodné pro použití s kondomem

Značka Durex přispívá ke zdravému a spokojenému sexuálnímu životu lidí po celém světě již 80 let. Za tuto dobu firma získala celou řadu zkušeností a své produkty dovedla k maximální kvalitě. V současné době je společnost Durex předním výrobcem kondomů a produkty firmy se prodávají ve více než 150 zemích světa. Kromě kondomů jsou součástí sortimentu Durex také kvalitní lubrikační gely umocňující sexuální požitek.
Filozofií značky Durex je přinášet lidem to nejlepší, co sexuální život může poskytnout a zároveň zajistit ochranu lidského zdraví. Firma Durex proto velice často spolupracuje se specialisty z oblasti zdravotní péče a s různými organizacemi včetně Světové zdravotnické organizace, UNAIDS a Populačního fondu OSN.
Cílem společnosti Durex je podpořit sexuální zdraví a vyzdvihnout důležitost používání kondomů jako účinné ochrany proti pohlavně přenosným chorobám. Název Durex je zkratka tří slov, která vyjadřují tři základní charakteristiky výrobků firmy: DUrability (trvanlivost), Reliability (spolehlivost) a EXcellence (dokonalost).