Driclor Solution antiperspirant roll-on proti nadměrnému pocení

76×
Driclor Solution antiperspirant roll-on proti nadměrnému pocení
Driclor Solution antiperspirant roll-on proti nadměrnému pocení
20 ml
224

Kód: DIC1445 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra středa 27. 1. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 27. 1. 2021

Popis produktu Driclor Solution
Vlastnosti

Zatočte s nadměrným pocením jednou pro vždy. Přípravek Driclor Solution dokáže zamezit nežádoucímu pocení, a to až o 50 % již po 1. týdnu používání!

Driclor Solution je účinný antiperspirant ve formě roll-onu, který je průhledný a nezanechává bílé fleky na oblečení. Jeho speciální složení dokáže postupně eliminovat nadměrnou tvorbu potu v podpaží, na rukou i na nohou.

Vlastnosti:

  • o 50 % omezuje tvorbu potu již po týdnu používání
  • předchází nežádoucímu vzniku zápachu v podpaží
  • průhledná textura nezanechává bílé fleky na oblečení
  • lze aplikovat na ruce, nohy a podpaží

Složení:

  • 20% hexahydrátu chloridu hlinitého – potlačuje tvorbu potu
  • bez parfemace

Jak aplikovat:
Přípravek aplikujte na dokonale suchou pokožku podpaží, rukou nebo nohou. Aplikujte 1× denně těsně před spaním a s odstupem minimálně 1 hodinu po koupeli či sprchování. Ráno po probuzení omyjte a osušte místa, na které jste přípravek aplikovali. Po uplynutí cca 1 týdne stačí přípravek aplikovat 2–3× za týden a následně pouze 1× v týdnu.

Před použitím vyzkoušejte přípravek Driclor na malé části kůže. V případě alergické reakce již dále nepoužívejte. Nepoužívejte depilační krémy a neholte si místa, na která chcete použít Driclor nejméně 24 hodin před a po aplikaci přípravku. Nepoužívejte jiné deodoranty či antiperspiranty na místa, na která aplikujte Driclor. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Driclor

Driclor – to je účinné řešení vašich problémů s pocením. Antiperspiranty značky Driclor jsou kvalitní, jejich účinek je znatelný již po prvním užití. Oproti konkurenci působí antiperspiranty této značky až 48 hodin, poskytují tak vysokou ochranu před pocením během celého dne. Výrobky Driclor nejsou parfémované, a proto jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy.

Aktivní složkou Dricloru je Aluminium Chloride Hexahydrate v 20% koncentraci, na rozdíl od ostatních antiperspirantů, které mají koncentraci pouze 5%. Antiperspirat je vhodný i pro citlivou pokožku, mohou ho používat i těhotné a kojící ženy.

Vyzkoušejte i vy antiperspiranty Driclor a zbavte se nadměrného pocení jednou pro vždy!

Recenze Driclor Solution76