Přejít na hlavní obsah

Dr. Jart+

Dr. Jart+

Vysoce účinná péče o pleť, která vám vykouzlí úsměv na tváři. Tak lze v jedné větě popsat korejskou kosmetiku Dr. Jart+. Název značky je odvozen od slovního spojení „Doctor Joins Art“ tedy „lékař zapojující se do umění“. Toto netradiční slovní spojení souvisí s filozofií společnosti, která kombinuje dermatologické poznatky péče o pleť a umělecky pojatou formu komunikace se zákazníkem.

Společnost Dr.Jart+ byla založena v roce 2005 v Soulu dermatologem Sung Jae Jungem a bývalým architektem Leeo (Chin Wook) Leem a nabízí inovativní produkty pleťové a tělové péče určené specifickým potřebám pleti.

Začátky značky Dr. Jart+ jsou spjaty s korejským zázrakem, BB krémem. Leeho tento krém s vlastnostmi make-upu, který byl k dostání pouze na dermatologických klinikách, velmi zaujal. Spojil se s dermatology a vytvořil svůj vlastní BB krém, který se stal v Koreji hitem. Byl dostupný pro všechny a poskytoval pleti potřebnou péči a zároveň podobné krytí jako make-up.

Výrobky Dr.Jart+ obsahují mnoho patentovaných složek vyvinutých ve vědeckých laboratořích, a i přes veškerou inovativnost dokazují, že základní přírodní prvky – čistá voda, světlo a vzduch – jsou pro zdravě vypadající pleť nezbytné. Klíčovými složkami produktů jsou ceramidy, které vyživují suchou pleť a výtažek z pupečníku asijského, který poskytuje vhodná řešení pleti problematické.

Rozlučte se se suchou pletí a vyzkoušejte vyživující krém pro hloubkovou hydrataci Dr.Jart+ Ceramidin™ Cream, který uzamyká v pleti vlhkost a zanechává ji pružnou a jemnou nebo objevte hydratační gelový krém Vital Hydra Solution™ Biome Water Cream, který příjemně osvěží i dehydratovanou pleť.

Potřebujete-li minimalizovat zarudnutí a sjednotit tón pleti vyzkoušejte kultovní péči proti začervenání Dr.Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment. A rozhodně nezapomeňte na kultovní klasiku v podobě hydratačního balzámu vše v jednom BB cream Dr.Jart+ Premium BB Beauty Balm, který poskytuje pleti potřebnou výživu, hydrataci, ochranu a lehké krytí.

celý text skrýt text