DoveGo Fresh Fresh Touch kuličkový antiperspirant

Dove Go Fresh Fresh Touch kuličkový antiperspirant
Dove Go Fresh Fresh Touch kuličkový antiperspirant
Doprava zdarma
okurka a zelený čaj 48h 50 ml
90

1 ks skladem | Kód: DOV1536
1
Zásilkovna
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Jak by voněla koncentrovaná svěžest po ranní sprše? A jaké by to bylo si tento pocit udržet celý den? Tento pocit můžete objevit se svěží, přírodou inspirovanou vůní okurky a zeleného čaje v kuličkovém antiperspirantu Dove Go Fresh Okurka a zelený čaj, který zanechává svěží pocit ve vašem podpaží a poskytne jemnou a účinnou péči o pokožku po celých 48 hodin.

Antiperspirant Dove Go Fresh poskytuje účinnou, ale zároveň jemnou ochranu proti pocení, která umožňuje vaší pokožce dýchat.

Vlastnosti:

  • dokonalá ochrana proti pocení po celých 48 hodin
  • obsahuje 1/4 hydratačního krému pro krásné a hebké podpaží
  • pomáhá citlivé pokožce zotavit se z podráždění způsobené holením
  • 0 % alkoholu
  • zanechává svěží pocit ve vašem podpaží

Složení:

  • hydratační krém – jemně pečuje o pokožku podpaží
  • bez alkoholu – nedráždí tak pokožku ani po holení, tudíž nepocítíte žádné pálení
  • okurka a zelený čaj – dodává svěží pocit ve vašem podpaží

Jak aplikovat:
Chcete-li získat to nejlepší z kuličkového antiperspirantu Dove Go Fresh Okurka a zelený čaj, zvedněte ruku nad hlavu a aplikujte tenkou vrstvu krouživými pohyby do podpaží. Po zaschnutí opakujte aplikaci na druhé podpaží. 

Notino tip:
Čistá vůně okurky a zeleného čaje je perfektní sama o sobě, její aroma je ale také ideální k párování. Dotáhněte svou vůni k dokonalosti a použijte spolu s deodorantem také sprchový gel či parfém s podtóny jablka či grapefruitu.

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.