Diva & Nice CosmeticsAccessories jemný pilník a leštička

1×
Diva & Nice Cosmetics Accessories jemný pilník a leštička
Diva & Nice Cosmetics Accessories jemný pilník a leštička
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
174

Ušetříte 59%
70

Skladem | Kód: DIV02274
1
Zásilkovna
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Pilník Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.

Vlastnosti:

  • tvaruje a zkracuje nehty
  • předchází třepení a lámání nehtů

Jak používat:
Přiložte k nehtu a jemnými tahy v jednom směru pilujte.

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.