Diego dalla Palma Mascara Prima Visioneřasenka pro objem

Diego dalla Palma Mascara Prima Visione řasenka pro objem
Diego dalla Palma Mascara Prima Visione řasenka pro objem
odstín Deep Black 10 ml
472

Kód: DDP0185 | 4 ks skladem
1
Zásilkovna
úterý 7. 7. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 7. 2020

Popis produktu Diego dalla Palma Mascara Prima Visione
Vlastnosti

Popis:
Prima Visione Mascara od luxusní značky diegodallapalma je inovativní a high-tech řasenka, která dodává vašim očím okamžitý a překvapivý efekt. Vaše oči jsou hlubší, barva je intenzivnější a řasy jsou pevnější, s větším objemem a lépe definované. Revoluční aplikátor z měkkého latexu je perfektní nástroj pro malování řas, dodává jim výjimečný celkový efekt. Řasenka Prima Visione Mascara má dvojí účinek. Část s kratšími štětinami, mezi nimiž jsou větší mezery, nabere více barvy, takže vaše řasy budou výraznější, s lepším tvarem. Část s delšími štětinami zase zajistí mimořádné prodloužení a vaše řasy natočí. Řasy budou bez hrudek, silné a výrazné.

Účinky:

  • dodává objem a zajistí zhoustnutí řas
  • natáčí do požadovaného tvaru a prodlužuje řasy
  • řasy jsou mimořádně definované díky speciálnímu kartáčku
  • řasy intenzivní, lesklé a černé
  • rychle-schnoucí efekt
  • řasy jsou pružné bez zatížení, takže nemají tendenci padat dolů

Složení:

  • vitaminy E, C – dodávají řasám elasticitu a chrání je
  • olej ze sladkých mandlí
  • speciální pigmenty – pro větší intenzitu barvy
  • vosky a ochranné polymery – pro ultra-flexibilní řasy bez vysoušení

Jak aplikovat:
Chcete-li získat vynikající výsledek, umístěte aplikátor na začátek řas na straně kratší štětiny, obtáhněte po přírodní linii řas a pak použijte stranu s delšími štětinami. Docílíte tak maximálního efektu zhuštění, natočení a prodloužení bez hrudek a slepení.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
pro objem

O značce Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v italském Miláně kolem roku 1970. Díky profesionálním dovednostem, nekonvenčním nápadům a revoluční technologii, jejichž koncept byl představen ironickým a nekonvenčním způsobem, se diegodallapalma v brzké době stala mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou.

Luxusní kosmetika inspirovaná italskou uměleckou tradicí je určena pro náročné ženy, které svůj perfektní vzhled neberou jako samozřejmost. Pro jedinečnou péči o ženskou krásu nabízí tato značka širokou paletu produktů a dokonce i online-poradenství. Odborníci na slovo vzatí vám dokáží poradit jaký styl zvolit, abyste byla prostě neodolatelná. Můžete vybírat z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderních či elegantních stylů, jež vždy perfektně podtrhnou vaši osobnost tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Základním mottem firmy diegodallapalma je překonání hranice barvy! Experimentování s novými trendy, inovativní a příjemná textura produktů s vysoce účinnými aktivními látkami, výkonnost, pohodlná použitelnost a neskonalá výdrž. To je kosmetika deigodallapalma, která byla navržena tak, aby ctila všechny zásady luxusní kosmetiky. diegodallapalma - kvalita a pohodlí, jež ocení každá žena, která touží po dokonalém make-upu a moderním přitažlivém zevnějšku!

Recenze Diego dalla Palma Mascara Prima Visione