Dermacol Rapid Dry kapky urychlující zaschnutí laku

1×
Dermacol Rapid Dry kapky urychlující zaschnutí laku
Dermacol Rapid Dry kapky urychlující zaschnutí laku
10 ml

Kód: DER1603 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Dermacol Rapid Dry

Popis:
Už nemusíte čekat několik minut, než vám zaschne na nehtech lak. Speciální doplňková péče na nehty Dermacol Rapid Dry se postará o zaschnutí laku do 45 sekund. Stačí jen jedna malá kapička tohoto skvělého pomocníka, kterou aplikujete ihned po nanesení zvolené barvy laku. Inovativní složení obsahuje mimo jiné také speciální silikonové oleje. Vysoušeč Dermacol Rapid Dry poskytuje vašim nehtům vysoce lesklý vzhled. Obsahuje praktické kapátko pro snadnou aplikaci.

Účinky:

  • urychluje zaschnutí laku do 45 sekund
  • stačí opravdu malé množství
  • poskytuje nehtům oslnivý lesk

Jak aplikovat:
Kápněte jednu kapku přípravku  na nehet ihned po nanesení laku.
Dermatologicky testováno.

Napsali jsme o Dermacol Rapid Dry
Články

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Rapid Dry1