Dermacol Odourlessodlakovač na nehty bez zápachu

10×
Dermacol Odourless odlakovač na nehty bez zápachu
Dermacol Odourless odlakovač na nehty bez zápachu
120 ml
74

Kód: DER2422 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
úterý 14. 4. 2020
Osobní odběr
sobota 11. 4. 2020

Popis produktu Dermacol Odourless

Odlakovač na nehty bez zápachu Dermacol Odourless s šetrným složením bez obsahu acetonu účinně odstraní lak z povrchu nehtů bez nadměrného vysušování.

Vlastnosti:

  • složení je bez zápachu a je vhodné pro osoby se zvýšenou intolerancí k parfemaci
  • bezacetonové složení zamezí nadměrnému vysušování nehtů
  • účinně odstraní lak a třpytky
  • je šetrný k okolí nehtů

Jak aplikovat:
Aplikujte na vatový tampón, krátce přidržte na nalakovaném nehtu a nechte působit. Poté pomocí tamponu lak setřete, dokud nehet nezůstane čistý. Vyhněte se kontaktu s očima.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Odourless