Dermacol Odourlessodlakovač na nehty bez zápachu

13×
Dermacol Odourless odlakovač na nehty bez zápachu
Dermacol Odourless odlakovač na nehty bez zápachu
120 ml
72

Kód: DER2422 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 2. 12. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 2. 12. 2020

Popis produktu Dermacol Odourless

Už žádný nepříjemný odér během vaší domácí manikúry. Odlakovač na nehty bez zápachu Dermacol Odourless s šetrným složením bez obsahu acetonu účinně odstraní lak z povrchu nehtů bez nadměrného vysušování. Jen krásně pěstěné nehty, připravené na novou vrstvu laku bez dalších nepříjemností.

Vlastnosti:

  • složení je bez zápachu a je vhodné pro osoby se zvýšenou intolerancí k parfemaci
  • bezacetonové složení zamezí nadměrnému vysušování nehtů
  • účinně odstraní lak a třpytky
  • pro přírodní i umělé nehty
  • je šetrný k okolí nehtů

Složení:

  • bez acetonu

Jak aplikovat:
Aplikujte na vatový tampón, krátce přidržte na nalakovaném nehtu a nechte působit. Poté pomocí tamponu lak setřete, dokud nehet nezůstane čistý. Vyhněte se kontaktu s očima.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Odourless13