Dermacol Men Agentkosmetická sada I.

Dermacol Men Agent kosmetická sada I.
Dermacol Men Agent kosmetická sada I.

Kód: DER03276 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: sprchový gel 5 v 1 Men Agent Sexy Sixpack 250 ml + antiperspirant Men Agent Sexy Sixpack 150 ml + omlazující gel po holení Men Agent All in One 50 ml + kosmetická taška

  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Typ sady
dárková sada
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Men Agent