Dermacol Men Agent

kosmetická sada I.

Dermacol Men Agent kosmetická sada I.
Dermacol Men Agent kosmetická sada I.

Kód: DER03276 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: sprchový gel 5 v 1 Men Agent Sexy Sixpack 250 ml + antiperspirant Men Agent Sexy Sixpack 150 ml + omlazující gel po holení Men Agent All in One 50 ml + kosmetická taška

Dermacol Men Agent

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.