DermacolIlusión objemová řasenka

11×
Dermacol Ilusión objemová řasenka
Dermacol Ilusión objemová řasenka
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
149

Ušetříte 5%
11 ml
141

Skladem | Kód: DER02821
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
neděle 5. 12. 2021

Všechny vaše vysoké nároky na perfektní řasy vám splní objemová řasenka Dermacol Ilusión. Dokonale je oddělí a obalí řasy temnou černou barvou v krémové textuře na bázi vosků. Díky tomu perfektně prodlužuje, netvoří žmolky a zůstane přesně tam kde má – na vašich řasách. Žádné rozmazávání, jen uhrančivý pohled.

Vlastnosti

  • vykreslí a prodlouží řasy bez zatížení
  • objemový kartáček nanese optimální množství barvy na řasy
  • intenzivní barva na bázi vosků odolná proti rozmazání
  • přilnavá krémová textura na bázi vosků
  • neslepuje řasy a nežmolkuje
  • vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček

Jak aplikovat:
Naneste kartáčkem několika tahy na horní a spodní řasy.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
pro citlivé oči, pro objem

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.