Dermacol Accessories trojúhelníková make-up houbička

7×
Dermacol Accessories trojúhelníková make-up houbička
Dermacol Accessories trojúhelníková make-up houbička
4 ks
39

Kód: DER1395 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Dermacol Accessories

Popis:
Dermacol Accessories make-up houbička je skvělým pomocníkem pro bezchybné nanášení make-upu. Váš make-up bude jako od profesionála. Trojúhelníkový tvar houbičky vám umožní jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci make-upu. Houbičky jsou ideální pro nanášení a stínování na hůře dostupných místech. Houbičku Dermacol po použití vždy propírejte ve vlažné mýdlové vodě.

Jak používat:
Aplikujte make-up na houbičku a poté ho houbičkou lehce rozetřete po obličeji.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Accessories7