Decléor Aroma Confort

samoopalovací tělové mléko

Decléor Aroma Confort samoopalovací tělové mléko
Decléor Aroma Confort samoopalovací tělové mléko
250 ml

Kód: DEC0642 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Decléor Aroma Confort
250 ml

Popis kosmetiky Decléor Aroma Confort

Samoopalovací přípravek na tělo Decléor Aroma Confort je zárukou krásně opálené pokožky po celý rok.

Vlastnosti:

  • zvláčňuje a zjemňuje pokožku
  • hydratuje a vyživuje
  • dodá pokožce zdravý, sluncem políbený vzhled
  • snadno se roztírá a výborně se vstřebává

Jak používat:
Přiměřené množství přípravku naneste na pokožku celého těla. Důkladně a rovnoměrně rozetřete. Po použití si důkladně umyjte ruce. Postupujte dle přiloženého návodu.

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Decléor

Příběh značky Decléor se začal psát v roce 1974, kdy odvážný a zanícený tým sestávající z lékaře, učitele shiatsu, aromaterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kosmetiku přivedl do oblasti péče o tělo a krásu holistický přístup, vášeň a energii.

Dnes je luxusní francouzská značka Decléor Paris největší světovou kosmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého světa, všeho věku a kulturního zázemí si zamilovaly tuto značku vyznávající holistický přístup ke kráse a přírodní ingredience.

Decleór nabízí unikátní systém péče o krásu založený na pečlivě vybraných a zkombinovaných přírodních ingrediencích. Exkluzivní aktivní a nebývale účinní směsi spraví z vaši každodenní starostlivosti o pleť zážitek povznášející smysly.

Pohled na krásu značky Decleór je neoddělitelný od jejího přístupu k celému světu, který klade důraz na rovnováhu a rozkvět přirozených a přírodních kvalit.