Přejít na hlavní obsah

Darphin

Darphin

Vysoce účinná péče o pleť Darphin je spojením přírodních receptur a unikátních masáží, které lze snadno zařadit do pravidelné pečující rutiny. Společně formují krásu pleti od samých základů a přináší viditelné výsledky.
 
Pierre Darphin byl botanikem, kinezioterapeutem a současně mistrem receptur. Vytyčil si nelehký cíl, a to najít ty nejčistší a nejkoncentrovanější přírodní esence. Jejich sílu chtěl využít pro vytvoření pleťové péče, které projeví své účinky v okamžiku, kdy splyne s pletí. To se mu také podařilo a vyvinul tak produkty, které dodávaly pleti potřebnou výživu.
 
Darphin šel ale ještě dál. Využil své znalosti o fungování svalových a kosterních struktur. Věděl, že ovlivňují krevní oběh, a přišel tak s unikátní omlazující technikou obličejových svalů – kinezio masážemi, které podporují výsledky aplikované péče.
 
Vysoce účinné, čistě přírodní receptury využívá Darphin kosmetika ve svých produktech dodnes. Mezi nejoblíbenější patří řada pro citlivou pleť Darphin Intral. Z kolekce Darphin Hydraskin vybírají majitelé sušší pleti nejčastěji krém Darphin Hydraskin Light. Péči o pleť Darphin doplňuje i celá řada čistě přírodních Darphin olejů pro všechny typy pleti, a navíc s nádhernou vůní.

celý text skrýt text