Clinique dárkové sady

Nejprodávanější

Clinique sada – pro milovníky kvalitní péče o pleť

Rozmazlujte sebe i své blízké inovativní kosmetikou Clinique! Celosvětově proslulá značka Clinique patří mezi průkopníky vysoce kvalitní kosmetiky vytvořené na míru všem typům pleti, včetně té nejcitlivější. Pečlivě sestavené dárkové sety Clinique obsahují pečující produkty na pleť i tělo, oblíbenou dekorativní kosmetiku i úžasné parfémy, které potěší všechny vaše blízké.

Nejprodávanější dárkové sady Clinique

  • Dárková sada Clinique Moisture Overload obsahuje vše pro oživení a rozjasnění unavené pleti, která potřebuje povzbudit pořádnou dávkou intenzivní hydratace.
  • Sada Clinique High Impact Favourites obsahuje oblíbené produkty pro perfektní nalíčení očí i důkladné odlíčení make-upu.
  • Clinique Great Skin For Him set hydratačních produktů pro muže, které chrání pleť před nepříznivými vlivy a bojují proti prvním známkám stárnutí.

Darujte svým blízkým radost z krásné pleti s dárkovou kazetou Clinique, která se za pomoci intenzivní hydratace i důkladného čištění pleti snaží o dosažení perfektní pleti bez vrásek, pocitu mastnoty či nepříjemného pnutí!