da Vinci Mask vějířový štětec na pleťovou masku

6×
da Vinci Mask vějířový štětec na pleťovou masku
da Vinci Mask vějířový štětec na pleťovou masku
47469
175

Kód: DAV1692 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis da Vinci Mask

Popis:
Štětec Da Vinci Mask využijete při nanášení různých typů pleťových masek. Tento štětec poskytuje přesné a hygienické použití a příjemný pocit při aplikaci. Navíc jsou použitá syntetická vlákna šetrná k pleti.

Vlastnosti:

  • kombinuje přesné nanášení masky s příjemným pocitem při aplikaci

Materiál:

  • dřevěná rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů, bíle lakovaná
  • vlas z pevného syntetického vlákna

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Mask6