da Vinci Classicštětec na stínování a přechody

2×
da Vinci Classic štětec na stínování a přechody
da Vinci Classic štětec na stínování a přechody
4196
399

Kód: DAV1614 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 18. 2. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 18. 2. 2020
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu da Vinci Classic

Kulatý štětec s dlouhým vlasem da Vinci Classic Blender skvěle padne do ruky a míchání a nanášení očních stínů díky němu bude jednodušší než kdykoli dřív. Práškové oční stíny se vám díky němu už nikdy nebudou drolit a nanesete je přesně na tu oblast očních víček, kterou si sami určíte.

Štětec da Vinci Classic poskytuje maximální možný komfort při líčení díky jemným přírodním štětinám a zajišťuje rovnoměrné rozprostření práškových očních stínů. Zvýrazněte své oči a dodejte jim svůdný tvar díky jedinečnému štětci da Vinci Classic.

Vlastnosti:

  • měkká stopa štětce slouží ke zjemňování stínů, kouřovým přechodům a plynulému prolnutí jedné barvy do druhé
  • fixuje barvy na víčku

Materiál:

  • dřevěná rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů, leskle černě lakovaná
  • vlas tmavý sobol

Jak používat:
Naberte na štětec malé množství očních stínů a přeneste jej na oční víčka. Rozetřete dle potřeby. Chcete-li dosáhnout jemného líčení, netlačte příliš na štětec. Pokud toužíte po výraznějším nalíčení očí, přidejte na intenzitě a naneste na oční víčka odstín několikrát.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Classic