da Vinci Classic syntetický zkosený štětec na oční linku

1×
da Vinci Classic syntetický zkosený štětec na oční linku
da Vinci Classic syntetický zkosený štětec na oční linku
typ 4374
197

Kód: DAV1618 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis da Vinci Classic

Popis:
Plochý zkosený štětec da Vinci Classic má speciálně sešikmené štětiny, které zaručují přesné nanesení tekutých i krémových očních linek. Zajistí zvýraznění přirozeného tvaru očí a přesné orámování tenkou linkou.

Štětec da Vinci Classic má syntetické štětiny, které jsou velmi jemné, ale pevně elastické. Díky tomu je nanášení barvy precizní a jednoduché. Obkreslí oči jak jemnou, tak i výraznější linkou a dá se použít i jako štěteček na zvýraznění obočí.

Štětec da Vinci Classic zaručuje dlouhotrvající přilnutí linek k očnímu víčku a tu nejsnadnější aplikaci, jakou si jen dovedete představit.

Vlastnosti:

  • zvýrazní tvar očí precizní linkou
  • vhodný pro jemné i silnější linky
  • zaručuje přesné nanesení bez přetahování a rozmazávání
  • vhodný i pro zvýraznění obočí

Materiál:

  • dřevěná rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů, leskle černě lakovaná
  • jemný elastický syntetický vlas

Jak používat:
Naberte malé množství tekuté nebo krémové linky na štětec a vykreslete konturu kolem očí dle potřeby. Štětec vymývejte pomocí speciálního mýdla da Vinci Classic 1x za měsíc, pokud jej používáte profesionálně, tak 1x za 14 dní.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Classic1