da Vinci Classic

syntetický zkosený štětec na oční linku

da Vinci Classic syntetický zkosený štětec na oční linku
da Vinci Classic syntetický zkosený štětec na oční linku
da Vinci Classic syntetický zkosený štětec na oční linku
da Vinci Classic syntetický zkosený štětec na oční linku
da Vinci Classic syntetický zkosený štětec na oční linku
h5q7kmBZxmM
4374
186

Kód: DAV1618 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 27. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 26. 5. 2019
da Vinci Classic
4374 | 186

Popis kosmetiky da Vinci Classic

Popis:
Plochý zkosený štětec da Vinci Classic má speciálně sešikmené štětiny, které zaručují přesné nanesení tekutých i krémových očních linek. Zajistí zvýraznění přirozeného tvaru očí a přesné orámování tenkou linkou.

Štětec da Vinci Classic má syntetické štětiny, které jsou velmi jemné, ale pevně elastické. Díky tomu je nanášení barvy precizní a jednoduché. Obkreslí oči jak jemnou, tak i výraznější linkou a dá se použít i jako štěteček na zvýraznění obočí.

Štětec da Vinci Classic zaručuje dlouhotrvající přilnutí linek k očnímu víčku a tu nejsnadnější aplikaci, jakou si jen dovedete představit.

Vlastnosti:

  • zvýrazní tvar očí precizní linkou
  • vhodný pro jemné i silnější linky
  • zaručuje přesné nanesení bez přetahování a rozmazávání
  • vhodný i pro zvýraznění obočí

Materiál:

  • dřevěná rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů, leskle černě lakovaná
  • jemný elastický syntetický vlas

Jak používat:
Naberte malé množství tekuté nebo krémové linky na štětec a vykreslete konturu kolem očí dle potřeby. Štětec vymývejte pomocí speciálního mýdla da Vinci Classic 1x za měsíc, pokud jej používáte profesionálně, tak 1x za 14 dní.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!