da Vinci Basicštětec na rty

da Vinci Basic štětec na rty
da Vinci Basic štětec na rty
Doprava zdarma
922
135

Kód: DAV1722 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu da Vinci Basic

Popis:
Štětec na rty da Vinci Basic usnadňuje díky svému plochému zakulacenému tvaru aplikaci rtěnky a lesku na rty. Tento speciální tvar je ideální pro pokrytí ploch stejně jako pro vykreslení perfektních obrysů rtů. Je ideální i pro začátečníky v líčení.

Vlastnosti:

  • zajistí trvanlivější nanesení rtěnky nebo lesku na rty

Složení:

  • matně černá esagonální rukojeť – zabraňuje kutálení štětce
  • syntetický vlas – vhodný pro osoby s alergií na přírodní štětiny

Jak aplikovat:
Naberte štětcem menší množství rtěnky nebo lesku na rty a aplikujte v celé ploše nebo v detailu.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Basic