Comme des Garçons 2 vonná svíčka

Comme des Garçons 2 vonná svíčka
Comme des Garçons 2 vonná svíčka
150 g

Kód: CDG0147 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Comme des Garçons 2
Složení

Vonná svíčka Comme des Garçons 2 provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • hřejivá vůně
  • gurmánská vůně

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Druh bytové vůně
gurmánská
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
jiný

O značce Comme des Garçons

Nekonvenční, originální, avantgardní. Taková je značka Comme des Garçons, která vás zaujme svým kreativním přístupem, jedinečným stylem i osobitými vůněmi.

Za značkou Comme des Garçons stojí japonská módní návrhářka Rei Kawakubo, která ji založila v roce 1969. O 6 let později otevřela v svůj první butik v Tokiu, v roce 1982 pak i v Paříži. První Comme des Garçons parfém spatřil světlo světa v 90. letech, nyní jich má značka na kontě několik desítek.

Vůně Comme des Garçons jsou nekonvenční, vymykají se tradiční skladbě parfémů a obsahují neobvyklé ingredience v té nejčistší podobě. Vyzkoušejte například unisex vůni Comme des Garçons Floriental s orientálními tóny, hřejivou kořenitou vůni Comme des Garçons Rouge, nebo dřevitou vůni pro muže Comme des Garçons Wonderwood. Za pozornost stojí také Comme des Garçons Copper, vůně plná kontrastů.

Recenze Comme des Garçons 2