Collistar Special Perfect Body

kosmetická sada II.

Collistar Special Perfect Body kosmetická sada II.
Collistar Special Perfect Body kosmetická sada II.

Kód: COL1117 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: chladivý gel proti celulitidě 400 ml + remodelační náplast na břicho a boky 1 ks + remodelační náplasti na problematické partie 4 ks

Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky Collistar alespoň za 699 Kč a doprava zdarma je vaše. Hýčkejte vaši pokožku s kvalitní péčí od Collistar.
Collistar Special Perfect Body

Vlastnosti

Konzistence
gel, náplast
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.