Přejít na hlavní obsah

Collistar

O značce Collistar

Kvalitní „Made In Italy“ kosmetika Collistar se zrodila ze spojení vášně, kreativity a nespočtu vědeckých výzkumů. Díky prvotřídním ingrediencím, přísnému testování a nejmodernějším technologiím si můžete být jisti, že bude o vaši pleť skvěle postaráno.

Příběh značky Collistar se začal psát v samotném srdci světové módy a kosmetiky – v italském Miláně roku 1983. Již od počátku si značka zakládala na špičkové kvalitě, vědeckých výzkumech a italské výrobě, čímž si získala přízeň zákaznic jak v Itálii, tak za hranicemi. Díky svým inovativním přípravkům je nyní Collistar ve více než 40 zemích světa synonymem pro italskou krásu a styl.

V portfoliu značky Collistar najdete vše potřebné pro kompletní péči o pleť i perfektní líčení. Absolutním bestsellerem je Collistar řasenka pro objem a natočení řas Collistar Mascara Infinito. Velmi populární je také kolagenové sérum proti vráskám Collistar Pure Actives. Collistar nabízí také vůně, ze kterých si vyberou i pánové. Za zmínku stojí zejména dřevitá toaletní voda pro muže Collistar Acqua Wood nebo kolekce unisex parfémovaných vod Collistar Prestige Collection.

celý text skrýt text