Collistar Professional Eyebrow Pencil tužka na obočí

Collistar Professional Eyebrow Pencil tužka na obočí
Collistar Professional Eyebrow Pencil tužka na obočí
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
555

Ušetříte 55%
odstín 2 Tortora 1.2 ml
245

Kód: COL0287 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 15. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 15. 6. 2021

Popis Collistar Professional Eyebrow Pencil
Vlastnosti

Popis:
Tužka na obočí Collistar Professional Eyebrow Pencil je nepostradatelný pomocník pro dotvoření dokonalého obočí. Dodá vašemu obočí potřebný tvar i hustotu, zároveň mu však ponechá přirozený vzhled. Speciální štěteček pomůže s aplikací. Dejte svému obočí správný tvar s kvalitní tužkou na obočí od značky Collistar.

Účinky:

  • snadno se nanáší
  • přirozený efekt
  • pro dokonalý tvar obočí

Jak aplikovat:
Pečlivě vykreslete obočí podle potřeby. Pomozte si štětečkem a rozetřete jím barvu, popřípadě učešte své obočí.

Vlastnosti

Odstín
hnědý

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.

Recenze Collistar Professional Eyebrow Pencil