Clinique Almost Powder Makeuppudr

7×
Clinique Almost Powder Makeup pudr
Clinique Almost Powder Makeup pudr
odstín 03 Light SPF 15 9 g

Kód: CLK0295 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Clinique Almost Powder Makeup

Popis:
Minerální pudrový make-up Clinique Almost Powder Make-Up vydrží několik hodin, nezanáší póry, obsahuje antioxidanty a SPF 15. Pleť je v letních měsících chráněná tímto „neviditelným“ make-upem, který je tak lehký, že ho na pleti ani neucítíte.
Almost Powder Make-up můžete aplikovat přiloženým štětečkem nebo houbičkou.

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pleti:

Jak aplikovat:
Aplikujte přiloženým štětečkem, případně houbičkou, od středu obličeje směrem do stran.

O značce Clinique

Značku Clinique založila v roce 1968 Estée Lauder. Podnětem pro ni byl rozhovor s dermatologem uveřejněný v módním magazínu Vogue. Otázka položená v článku ji inspirovala k vytvoření prvotřídní hypoalergenní kosmetiky pro jakýkoliv typ pleti.

Kosmetika Clinique nabízí sérii produktů pro dokonalý make-up, dámské a pánské vůně a kompletní péči o pleť a tělo pro ženy i muže. Všechny pečující kosmetické Clinique produkty jsou 100% neparfémované a procházející přísnými testy na alergie, proto jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.

Síla přípravků vychází z ucelených kosmetických řad, které vyvíjejí přímo dermatologové. Unikátní je jejich zkrášlují koncept péče o pleť Clinique ve 3 krocích. I proto představuje Clinique kosmetika ideální cestu k té nejvhodnější a nejsnazší každodenní péči. Vyzkoušejte účinky této kosmetické značky, která se přizpůsobí potřebám přesně vaší pleti.

Recenze Clinique Almost Powder Makeup