Přejít na hlavní obsah

Jak si vybrat high-tech erotickou pomůcku

Milujete nejmodernější technologie a high-tech novinky v elektronice? A co v erotice?  Přemýšleli jste někdy nad pořízením smart erotické pomůcky?
Výrobci ušli v cestě za potěšením velký kus cesty, a tak na trhu potkáte chytré vibrátory nebo vibrační vajíčka, která jdou ovládat telefonem třeba z druhé strany zeměkoule. A s takovými hračkami… se už nikdy osaměle cítit nebudete.

V čem je high-tech jiné?

High-tech erotické pomůcky nabízejí nespočet možností, ukážou vám naprosto nový a nepoznaný rozměr sólo erotiky a nepochybně také okoření váš partnerský sex.
Zásadním rozdílem a výhodou oproti běžným hračkám je možnost ovládání přes smartphone nebo chytré hodinky. Toho využijete například na dlouhých pracovních cestách, kdy se s partnerem nebo partnerkou spojíte pomocí videochatu a necháte je, aby vás i na dálku přivedli na vrchol blaha.
Pokud se řadíte mezi hračičky, jistě objevíte v high-tech erotice nečekaný herní náboj. V mobilní aplikaci totiž můžete postupovat do dalších levelů, sledovat počet spálených kalorií nebo si nastavit vlastní „tréninkový plán”.

A co říkáte na režim vibrací v rytmu vaší milované hudby? Za nás je to dost cool.

Chytré vajíčko

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání je malá, ale velmi výkonná hračka pro objevování nových možností. Patří mezi jednu z nejoblíbenějších erotických pomůcek a doslova vybízí k experimentům a hravosti o samotě, ale i v páru.
Vibrační vajíčka mají tak hebký silikonový povrch, že se s nimi budete chtít pomazlit. Pro snadné a příjemné zavedení použijte lubrikant na vodní bázi, který silikonu neuškodí. Vajíčko se používá jednoduše a velice intuitivně. Větší část zavedete do vaginy, a pak už si jen užíváte příjemných vibrací.

 

Vajíčka mají až 10 univerzálních programů a nabízí nespočet možností při vytváření vlastních. Ty si můžete uložit do seznamu a milovaným vibracím se oddávat opakovaně.
Maximální uspokojení slibuje hudební mód, díky kterému vajíčko vibruje v rytmu vaší oblíbené muziky. Ať už jste fanouškem Beethovena, latinské samby nebo něčeho tvrdšího, garantujeme vám, že poslech hudby už nikdy nebude jako dřív.
Patříte mezi ženy, které milují tajemství? S vajíčkem si bez obav můžete užívat kdykoliv a kdekoliv. Klidně v baru nebo na dlouhých nudných školení. Zavedené vajíčko totiž není nijak poznat ani slyšet. A jediné, co vás může prozradit, je blažený úsměv.

Tip! Cítíte, že potřebujete posílit pánevní dno? Vibrační vajíčko je dobrým pomocníkem!

 

celý text skrýt text

Párové vibrátory na dálkové ovládání

Vibrátory prošly v poslední době revolucí a vzhledem připomínají designové hračky nejrůznějších tvarů a barev. Kromě designu inovují výrobci i technologickou stránku. Znáte například párový smart vibrátor?
Vizuálně i funkčně je podobný vibračnímu vajíčku. Poznáte ho podle tvaru U, díky kterému stimuluje v jednu chvíli klitoris, bod G i partnerův penis. Jak?! Jednoduše. Jedno rameno zavedete společně s partnerovým penisem dovnitř, druhé vás uspokojí shora na klitorisu. A protože je obrázek víc než tisíc slov, mrkněte níže, jak vlastně takový párový vibrátor vypadá a… zapojte fantazii.
Při výběru jakékoli erotické pomůcky berte v úvahu také její vodotěsnost, protože ne každou hračku můžete použít i ve vaně nebo ve sprše.

Jedna aplikace, mnoho pomůcek

Absolutním must have v nočním stolku každé ženy by měl být stimulátor klitorisu. Malá a velice decentní hračka, která kombinuje nezapomenutelné tlakové vlny s vibracemi. Do cílové rovinky vás navede během několika málo minut a běžně je k dostání i v roztomilé cestovní verzi, která se vejde do každé kabelky.
A co pro partnera? Vyzkoušejte třeba vibrační kroužek, který (šetrně!) přiškrtí průtok krve v penisu, a umožní tak déle trvající a pevnější erekci. Zpravidla nabízí několik vibračních intenzit, které ovládáte přímo na kroužku pro uspokojení obou.