Přejít na hlavní obsah
Chopard Musk Malaki parfémovaná voda unisex
Chopard Musk Malaki parfémovaná voda unisex
Chopard Musk Malaki parfémovaná voda unisex
Hlava
pižmo
Srdce
černý pepř, cedr
Základ
kůže
Druh vůněorientální, dřevitá

Stejně uchvacující, jako přesnost hodinek a krása šperků Chopard, je i parfémovaná voda unisex Chopard Musk Malaki. Pár kapek na vaší kůži zajistí, že kdekoli se objevíte, zanecháte za sebou stopu luxusu, kterou do vůně vnáší podmanivé pižmo.

  • vůně dokonalá pro ženy i pro muže
  • součást kolekce vůní Chopard Malaki
  • o vůni se zasloužil parfémář Nicolas Beaulieu

Složení vůně:
Čistá a dominantní vůně pižma potěší vaše smysly ihned po prvním přivonění. Ačkoli je pižmo dokonalé i samo o sobě, po chvíli se začne rozvíjet špetka černého pepře, která dodá vůni lehce kořenitou pikantnost a obohatí ji také sametové tóny cedru. Jakmile tyto složky začnou odeznívat, smyslně vystoupí do popředí vůně kůže.

Příběh vůně:
Kolekci vůní Chopard Malaki, v níž byly již představeny parfémované vody s růží, oudem či ambrou ve svých vonných kompozicích, doplňuje nyní Chopard Musk Malaki. Jak je z názvu patrné, dominantní ingrediencí je zde pižmo. V kombinaci s dalšími vzácnými složkami vytváří unikátní unisex vůni, jejíž flakon zůstává věrný designu kolekce Malaki.

Minimalistická lahvička podtrhává čistý charakter pižma. Zdobí jí navíc stříbrné prvky, které připomínají nerezovou ocel hodinek Chopard.

ChopardMusk Malaki parfémovaná voda unisex

5×
3 197
Výhodněji o 40%
80 ml
1 918

Skladem | 2 397,50 / 100 ml, vč. DPH | Kód: CHP0517
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Expresní doručení po Brně
Již dnes 12:30 - 16:30
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 25. 4. 2024