Chloé Nomadetělové mléko pro ženy

6×
Chloé Nomade tělové mléko pro ženy
Chloé Nomade tělové mléko pro ženy
965

Ušetříte 42%
200 ml
559

Kód: CHL1787 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 16. 12. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 16. 12. 2019
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Chloé Nomade

Tělové mléko pro ženy Chloé Nomade ze stejnojmenné řady známých parfémů bude spolehlivě pečovat o vaši pokožku doma i na cestách, na které vás táhne vaše nespoutené srdce. Nechte se i po koupeli unést dlouhotrvacící květinovou chypre vůní a dopřejte si pocit sametově jemné pokožky.

O značce Chloé

Svoboda, lehkost a ženskost – to jsou principy, které parfémy Chloé ctí již od svého založení. Příběh Chloé se začal psát roku 1952 v Paříži, kdy Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir uvedli na trh vlastní módní kolekci. Patřili mezi průkopníky uvolnění striktních požadavků haute couture a nabídli svým zákazníkům komfortnější a srozumitelnější linii ready-to-wear.

V roce 1975 vydal módní dům první parfém, vůni, která evokuje romantickou duši každé ženy. Značka Chloé se jako jedna z mála soustředí pouze a výhradně na dámské vůně. Ve světě Chloé jednoduše kralují ženy – sebevědomé, bezstarostné, romantické i zasněné.

Vydáním parfémované vody Chloé Chloé, která nekompromisně ctí ženskost, něžnost a svůdnost, se značka nesmazatelně zapsala do parfémářské historie. Charakteristické květinovo-dřevité parfémy Chloé se staly ikonickými a dnes na ně ženy po celém světě nedají dopustit.

Recenze Chloé Nomade