CHILLY INTIMA ANTIBACTERIAL ubrousky pro intimní hygienu | notino.cz

Chilly Intima Antibacterial

ubrousky pro intimní hygienu

Chilly Intima Antibacterial ubrousky pro intimní hygienu
Chilly Intima Antibacterial ubrousky pro intimní hygienu
Chilly Intima Antibacterial ubrousky pro intimní hygienu
12 ks
58

Kód: CLL1672 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra neděle 19. 8. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Chilly Intima Antibacterial

Popis:
Ubrousky pro intimní hygienu Chilly Intima Antibacterial jsou speciální pomůckou k intimní hygieně žen. Díky praktickému balení si vždy zachovají svěžest a vlhkost, aby mohly zabezpečit vaši hygienu všude tam, kde se zrovna nacházíte. Jsou diskrétním a velmi spolehlivým společníkem, kterého si můžete v kabelce vzít kamkoliv, můžete je využít na cestách, v zaměstnání i na dovolené. Dobrým pomocníkem se také stávají těsně před návštěvou gynekologa pro váš lepší pocit.
Šetrné přírodní složení ubrousků Intima Antibacterial obsahuje šalvěj lékařskou a výtažky z tymiánu. Obsahují pH 5, které udržuje normální vaginální prostředí a slouží jako přirozená bariéra proti infekcím. Nové jemnější tkanivo ubrousků zabezpečí maximální jemnost a citlivost při používání. Ubrousky obsahují kyselinu mléčnou, která podporuje zdravou bakteriální flóru a jsou vhodné zejména pro ženy, které nemají možnost udržovat svou intimní hygienu tak, jak zrovna potřebují.
Intimní ubrousky Intima Antibacterial jsou vhodné pro každodenní použití a doporučují se zejména ženám, které často navštěvují místa s vysokým rizikem výskytu bakterií. Tato místa jsou především fitcentra, bazény a vířivky. Ubrousky respektují a také obnovují přirozenou fyziologickou rovnováhu intimních partií. Jsou hypoalergenní, výborně je snáší těhotné ženy a skvělým pomocníkem jsou také během menstruačního cyklu. Velmi vhodné je jejich používání v horkých letních dnech, při zarudnutí nebo podráždění intimních partií. Bakteriostatické přírodní složky minimalizují riziko alergií a podráždění nebo vyrážek.
Vlhčené ubrousky Intima Antibacterial jsou schváleny Asociací gynekologů a doporučuje je také Česká gynekologická a porodnická společnost. Dopřejte si okamžité osvěžení, příjemný pocit a zdravou péči o vaše intimní partie kdekoliv se zrovna nacházíte!

Účinky:

 • zabezpečují intimní hygienu žen
 • pomohou vám udržet hygienu na cestách, v zaměstnání i na dovolené
 • udržují přirozené vaginální prostředí
 • slouží jako přirozená bariéra proti infekcím
 • otírají pokožku jemně a citlivě
 • respektují a obnovují přirozenou fyziologickou rovnováhu intimních partií
 • podporují zdravou bakteriální flóru
 • jsou hypoalergenní a minimalizují riziko alergií a podráždění
 • poskytují osvěžení a pocit čistoty

Složení:

 • výtažky ze šalvěje - mají silné dezinfekční, protiplísňové a protizánětlivé účinky, pomáhají při menším poranění kůže, kdy postižené místo vydezinfikuje a uklidní, ale i při následném používání urychlí jeho hojení, spolehlivě léčí různé mykotické potíže
 • výtažky z mateřídoušky neboli tymiánu – mají antiseptické účinky, které působí proti bakteriím a plísním, zklidňují pokožku a zajišťují rychlé odstranění podráždění
 • kyselina mléčná – podporuje zdravou bakteriální flóru, hydratuje pokožku a celkově ji zklidňuje
 • triclosan – je silné protibakteriální a protihoubové činidlo, má bakteriostatické účinky

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky

Jak aplikovat:
Používejte vždy čistý ubrousek, jemně otírejte intimní partie. Používejte kdykoliv podle potřeby.

 

Vlastnosti

Konzistence
ubrousky
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Chilly

Chilly je specialista na ženskou intimní hygienu. Díky své mimořádné kvalitně produktů si tato značka dokázala za velice krátkou dobu získat přízeň žen po celém světě. Intimní přípravky značky Chilli splňují ty nejnáročnější požadavky pro citlivou pokožku a udržují zdravé pH prostředí intimních partií. Díky svému vyváženému a šetrnému složení je značka Chilly také doporučována gynekology.
Značka Chilly ženám nabízí jemné mycí intimní gely a praktické vlhčené ubrousky pro intimní hygienu, které zajišťují pocit opravdového komfortu, čistoty a svěžesti po celý den. Tyto produkty obsahují kyselinu mléčnou a další přírodní látky, které jsou vhodné pro každodenní hygienu každé ženy. S jedinečnými intimními přípravky Chilly se budete cítit příjemně svěží v každém okamžiku vašeho dne!

 

Menu