ChiccoMammy stahovací poporodní pásy

Chicco Mammy stahovací poporodní pásy
Chicco Mammy stahovací poporodní pásy
velikost S 1 ks
699

  • Chicco Mammy stahovací poporodní pásy
  • Chicco Mammy stahovací poporodní pásy
  • Chicco Mammy stahovací poporodní pásy
Kód: CIC02816 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Chicco Mammy

Poté, co přivedete na svět miminko, může vaše bříško už nevypadat stejně jako dřív. Zpátky do formy ho vrátí stahovací poporodní pás Chicco Mammy . Už brzy se opět budete cítit ve své kůži skvěle.

Vlastnosti:

  • speciálně určený pro ženy po porodu
  • příznivě působí na povislé bříško
  • napomáhá získat zpět postavu, kterou měla žena před otěhotněním

Jak používat:
Natáhněte pás spodem do výšky břicha a pasu.

O značce Chicco

Chicco – všude tam, kde je dítě. Být rodičem je nikdy nekončící radost ale i starost, a proto je tu Chicco, aby všem rodičům život aspoň trochu usnadnilo. Zaměřuje se na produkty související s péčí o děti, snaží se naslouchat potřebám rodičů ale také jednat zodpovědně a s ohledem na životní prostředí. Protože pečovat o děti znamená pečovat i o svět, ve kterém vyrostou.

V roce 1958 se mladému podnikateli Pietru Catellimu narodil syn Enrico, přezdívaný Chicco. Narození dítěte mu okamžitě změnilo pohled na svět a Pietro založil značku Chicco, specializující se na potřeby pro děti do věku 36 měsíců. Díky existenci výzkumnému centra Chicco se značka zaměřuje na neustálé zlepšování kvality a hledání inovativních řešení ale především na porozumění potřebám rodičů a jejich dětí.

Chicco je vždy po boku všech, kteří se denně starají o děti s nadšením, ale i s tisíci pochybnostmi. Do portfolia této značky patří potřeby pro maminky, dudlíky, láhve pro kojence, ale i kočárky, nosítka, chodítka, autosedačky, dětská kosmetika nebo hračky či jiné kojenecké potřeby. Vyzkoušejte například Chicco dudlík Physio Soft White, který podporuje správný vývoj dásní a zubů nebo Chicco kojeneckou láhev Original Touch Neutral, která povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání.

 

Recenze Chicco Mammy