Catrice Lip Glow

tužka na rty

Catrice Lip Glow tužka na rty
Catrice Lip Glow tužka na rty
odstín 010 Secret Glowtensify 0,35 g

Kód: CTE1457 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Catrice Lip Glow
odstín 010 Secret Glowtensify 0,35 g

Popis kosmetiky Catrice Lip Glow

Tužka na rty Catrice Lip Glow představuje unikátní technologii složení reagujícího na pH rtů pro dosažení toho nejpřirozenějšího růžového odstínu pro vaše rty. Tužka s krémovou texturou získá po kontaktu s povrchem rtů ideální odstín pro váš typ pleti, zmatní se a zafixuje okraje rtů, čímž zabrání pohybu a rozetření rtěnky.

Vlastnosti:

  • unikátní technologie umožní dosažení ideálního odstínu barvy pro vaše rty
  • dle pH se po kontaktu se rty přizpůsobí
  • krémová textura získá po aplikaci matný vzhled
  • dodá rtům definici a objemný vzhled
  • fixuje okraje rtů a zabrání tak pohybu rtěnky
  • produkt je vhodný pro vegany

Jak aplikovat:
Hrotem tužky definujte okraje rtů. Poté vyplňte rtěnkou či leskem.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.