Burt’s Bees Carekosmetická sada I. pro ženy

Burt’s Bees Care kosmetická sada I. pro ženy
Burt’s Bees Care kosmetická sada I. pro ženy
kosmetická sada I. pro ženy

Kód: BUS0971 | Toto zboží není momentálně k dispozici

tělové mléko s mlékem a medem 25 g + balzám na ruce 8,5 g + hloubkově čisticí krém 20 g + krém na nohy s kokosem 20 g + Mint balzám na rty s vitamínem E 4.25 g

Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ pokožky
suchá, pro všechny typy pokožky, normální
Účinek
čištění
Typ sady
dárková sada

Napsali jsme o Burt’s Bees Care
Články

O značce Burt’s Bees

Pečujte o svoji krásu pomocí přírodní kosmetiky Burt’s Bees, která pochází přímo od včel! Značka Burt’s Bees nabízí skutečně luxusní kosmetické produkty s obsahem mateří kašičky, včelího vosku a medu. Tyto přírodní látky ze světa včel dokonale pečují o pokožku celého vašeho těla.

Burt’s Bees vyrábí své produkty z přírodních ingrediencí za použití velmi šetrných výrobních procesů. Firma Burt’s Bees vznikla v Maine v roce 1980. Původně vyráběla svíčky z včelího vosku a od roku 1991 začala vyrábět přírodní kosmetiku, která se okamžitě stala velkým hitem.

V sortimentu značky Burt’s Bees naleznete jedinečné kosmetické výrobky využívající účinky včelích produktů. Kosmetika Burt’s Bees neobsahuje parabeny ani formaldehydy. Burt’s Bees spolupracuje s The Nature Conservancy, která se zabývá ochranou životního prostředí a přispívá tak k obnově lesní půdy v Maine.

Recenze Burt’s Bees Care