Burt’s Bees Carekosmetická sada I.

Burt’s Bees Care kosmetická sada I.
Burt’s Bees Care kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: BUS0971 | Toto zboží není momentálně k dispozici

tělové mléko s mlékem a medem 25 g + balzám na ruce 8,5 g + hloubkově čisticí krém 20 g + krém na nohy s kokosem 20 g + Mint balzám na rty s vitamínem E 4.25 g

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ pokožky
normální, pro všechny typy pokožky, suchá
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

Napsali jsme o Burt’s Bees Care
Napsali jsme

O značce Burt’s Bees

Pečujte o svoji krásu pomocí přírodní kosmetiky Burt’s Bees, která pochází přímo od včel! Značka Burt’s Bees nabízí skutečně luxusní kosmetické produkty s obsahem mateří kašičky, včelího vosku a medu. Tyto přírodní látky ze světa včel dokonale pečují o pokožku celého vašeho těla.

Burt’s Bees vyrábí své produkty z přírodních ingrediencí za použití velmi šetrných výrobních procesů. Firma Burt’s Bees vznikla v Maine v roce 1980. Původně vyráběla svíčky z včelího vosku a od roku 1991 začala vyrábět přírodní kosmetiku, která se okamžitě stala velkým hitem.

V sortimentu značky Burt’s Bees naleznete jedinečné kosmetické výrobky využívající účinky včelích produktů. Kosmetika Burt’s Bees neobsahuje parabeny ani formaldehydy. Burt’s Bees spolupracuje s The Nature Conservancy, která se zabývá ochranou životního prostředí a přispívá tak k obnově lesní půdy v Maine.

Recenze Burt’s Bees Care