BrushArt Professional Eye & Face Brush setsada štětců s taštičkou pro ženy

1×
BrushArt Professional Eye & Face Brush set sada štětců s taštičkou pro ženy
BrushArt Professional Eye & Face Brush set sada štětců s taštičkou pro ženy

Kód: BRU03602 | Toto zboží není momentálně k dispozici

B1 štětec na aplikaci make-upu + B3 štětec na aplikaci pudru + B4 štětec na aplikaci tvářenky + B6 štětec na oční stíny + B7 štětec na blending

Popis produktu BrushArt Professional Eye & Face Brush set
Vlastnosti

Vše, co potřebujete pro své bezchybné nalíčení očí a tváře, obsahuje sada štětců s taštičkou BrushArt Professional Eye & Face Brush. Tento 5dílný komplet štětců byl sestaven tak, abyste snadno vytvořila vše od nanesení podkladového make-upu po precizní vystínování očí. A díky praktické taštičce to zvládnete nejen doma, ale i na cestách.

Sada obsahuje:

  • štětec na tekutý make-up
  • štětec na pudr
  • štětec na tvářenku
  • štětec na oční stíny
  • štětec na stínování a přechody
  • elegantní taštička na štětce

Vlastnosti

Typ sady
cestovní sada

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.

Recenze BrushArt Professional Eye & Face Brush set